Dodaj do ulubionych

AFTY!!!!!!!

07.02.08, 10:13
CZy któraś z was zna jakiś sposób na afty bo już NIE DAJĘ RADY!!!
Mam już dwie a następna już w drodzewink Prosze poradzcie coś bo
oszaleje
Obserwuj wątek
    • doral2 Re: AFTY!!!!!!! 07.02.08, 10:48
      w aptece do nabycia - aphtin...zdaje się, że chyba nawet bez recepty..
      lektura tu:
      samozdrowie.interia.pl/zdrowie/slownik_zdrowia/news?inf=486357
    • malutka_kropka82 Re: AFTY!!!!!!! 07.02.08, 11:19
      Ja smaruję fioletem gencjany, co prawda mam potem całe usta
      fioletowe, ale pomaga bardzo szybko. W aptece dostaniesz bez recepty.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka