mama_piotrusia1984 07.02.08, 10:13 CZy któraś z was zna jakiś sposób na afty bo już NIE DAJĘ RADY!!! Mam już dwie a następna już w drodze Prosze poradzcie coś bo oszaleje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
doral2 Re: AFTY!!!!!!! 07.02.08, 10:48 w aptece do nabycia - aphtin...zdaje się, że chyba nawet bez recepty.. lektura tu: samozdrowie.interia.pl/zdrowie/slownik_zdrowia/news?inf=486357 Odpowiedz Link Zgłoś
malutka_kropka82 Re: AFTY!!!!!!! 07.02.08, 11:19 Ja smaruję fioletem gencjany, co prawda mam potem całe usta fioletowe, ale pomaga bardzo szybko. W aptece dostaniesz bez recepty. Odpowiedz Link Zgłoś