Dodaj do ulubionych

brak okresu

15.12.03, 14:14
Odstawiłami miesiąc temu tabletki. Juz minęło ok.34 dni a tu okresu brak.
POnieważ chciałąbym znowu zacząc brac tabletki trochę nie wiem co zrobić-
czy czekać czy zacząć w pewnym momencie brać? Robiłam badania-wszystko jest
ok z hormonami.
Angka
Obserwuj wątek
    • lilith76 Re: brak okresu 15.12.03, 15:22
      z kolejnymi pigułkami poczekaj do krwawienia. po odstawieniu antykoncepcji
      hormonalnej czasem długo się czeka na pierwszy okres. i upewnij się, czy to nie
      ciąża.
    • monika.antepowicz Re: brak okresu 16.12.03, 19:13
      Czekac na okres cierpliwie oczywiscie pamietajac o konieczności zabezpieczenia
      sie przed ciążą
    • magda010 Re: brak okresu 17.12.03, 19:05
      Ja czekalam 70 dni,ale moja kolezanka az 6 m -cy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka