angka2
15.12.03, 14:14
Odstawiłami miesiąc temu tabletki. Juz minęło ok.34 dni a tu okresu brak.
POnieważ chciałąbym znowu zacząc brac tabletki trochę nie wiem co zrobić-
czy czekać czy zacząć w pewnym momencie brać? Robiłam badania-wszystko jest
ok z hormonami.
Angka