zuza123
16.12.03, 08:08
Ze względu na silne migreny, które pojawiły się podczas brania Femodenu
dostałam Pramolan w dawce 50mg/dziennie. Teraz biorę Logest i chciałam
sprawdzić, czy po nim będzie lepiej, ale nie wiem, czy branie Pramolanu nie
zaburzy efektu. Czy jeśli nie pojawią się migreny mogę mieć nadzieję, że po
Logeście jest lepiej? Czy będzie to zasługa Pramolanu?
Czy Pramolan wchodzi w interakcje z pigułkami?