Dodaj do ulubionych

Logest a Pramolan - do p. Doktor

16.12.03, 08:08
Ze względu na silne migreny, które pojawiły się podczas brania Femodenu
dostałam Pramolan w dawce 50mg/dziennie. Teraz biorę Logest i chciałam
sprawdzić, czy po nim będzie lepiej, ale nie wiem, czy branie Pramolanu nie
zaburzy efektu. Czy jeśli nie pojawią się migreny mogę mieć nadzieję, że po
Logeście jest lepiej? Czy będzie to zasługa Pramolanu?
Czy Pramolan wchodzi w interakcje z pigułkami?
Obserwuj wątek
    • zuza123 Re: Logest a Pramolan - do p. Doktor 16.12.03, 09:56
      zuza123 napisała:

      > Ze względu na silne migreny, które pojawiły się podczas brania Femodenu
      > dostałam Pramolan w dawce 50mg/dziennie. Teraz biorę Logest i chciałam
      > sprawdzić, czy po nim będzie lepiej, ale nie wiem, czy branie Pramolanu nie
      > zaburzy efektu. Czy jeśli nie pojawią się migreny mogę mieć nadzieję, że po
      > Logeście jest lepiej? Czy będzie to zasługa Pramolanu?
      > Czy Pramolan wchodzi w interakcje z pigułkami?

      Doda jeszcze, że pani neurolog mówiła, że dawka jest na tyle mała, że nie
      osłabia działania pigułek, Na razie wzięłam 5 tabletek pramolanu
    • monika.antepowicz Re: Logest a Pramolan - do p. Doktor 16.12.03, 18:19
      Wydaje mi się ,że pramolan może przyspieszac metabolizm prepartów
      antykoncepcyjnych- no i trudno mi powiedziec czy ustapienie bółów głowy będzie
      zsługą dodatkowego leczenia czy zmiany pigułek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka