05.08.12, 22:11
Czym może smarować skórę szesnastolatek, który "za szybko urósł" i zrobiły mu się rozstępy? Może znacie jakiś sprawdzony a nie przereklamowany produkt?
Obserwuj wątek
    • stara.kociara Re: rozstępy 05.08.12, 23:17
      Niczym, szkoda czasu i pieniędzy. Rozstępy i tak zostaną, może są na to jakieś lasery bajery, ale krem nie pomoże. Znam z autopsji - za szybko urosły mi piersi i rozstępy mam od kilkunastu lat. Wypróbowałam co się tylko da - zero efektu.
    • candymandyy Re: rozstępy 11.04.13, 10:47
      Z własnego doświadczenia wiem, że trzeba działać szybko i to jak rozstępy są bardzo widoczne, czyli czerwone czy tam fioletowe. Wtedy kremy pomóc mogą naprawdę, bo tak było w moim przypadku. Pojawiły się rozstępy u mnie na wewnętrznej stronie ud i udało mi się je zmniejszyć i to bardzo kremem na rozstępy spod tego linku właśnie. Tani nie jest to fakt, ale jak dla mnie super się sprawdza. Wcześniej stosowałam też Mustelę. Nie wiem jak krem ten sprawdza się na białych rozstepach, więc nie pomogę. Ale pewnie wtedy to tylko zabiegi dają radę.
    • soldier-girl Re: rozstępy 12.04.13, 12:38
      Żaden krem Ci raczej nie pomoże. Na rozstępy musisz zadziałać mocniej. Może jakiś laser. Ja teraz biorę udział w konkursie, w którym jest do wygrania zabieg frakcyjną radiofrekwencją mikroigłową - to podobno bardzo dobrze usuwa rozstępy. Też możesz spróbować, konkurs organizuje portal miasto kobiet
    • niedolka Re: rozstępy 28.05.13, 15:49
      ja na rozstępy zrobiłam sobie zabieg DermaPenem w Wellderm w Warszawie... ale nie wiem, czy nie ma jakiś wiekowych przeciwwskazań? w każdym razie ja byłam bardzo zadowolona z tego zabiegu, nie jest bolesny i krótko trwa :)
    • 2margo00 Re: rozstępy 28.05.13, 17:36
      Wszystkie produkty dostepne w Aptece sa bezpieczne.Musisz tylko zapytac farmaceutę czy sa odpowiednie dla Twojego wieku.....Pozdrawiam-M.
      • snajper55 Re: rozstępy 28.05.13, 18:19
        2margo00 napisała:

> Wszystkie produkty dostepne w Aptece sa bezpieczne.Musisz tylko zapytac farmace
        > utę czy sa odpowiednie dla Twojego wieku.....Pozdrawiam-M.

Co to znaczy "bezpieczne"? Nawet arszenik w odpowiedniej dawce jest bezpieczny.

S.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka