21.12.04, 22:55
Cześć wszystkim :)
Mam pytanie dotyczące źrenic - ostatnio leżeliśmy sobie z moim chłopakiem i
oglądaliśmy swoje oczka ;) No i zauważyłam coś dziwnego, mianowicie był taki
półmrok, w związku z czym mój chłopak miał dość duże źrenice, a kiedy
spojrzał w światło źrenica zmniejszyła mu się troszeczkę, po czym znowu się
rozszerzyła do poprzednich rozmiarów, mimo że nadal patrzył w światło.
Dlaczego tak dziwnie się stało? Czy to normalne, że się tak czasami robi?
Obserwuj wątek
    • szept_ciszy Re: źrenice 21.12.04, 22:59
      może on coś bierze?
    • Gość: ania Re: źrenice IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.04, 23:16
      on jest po prostu w tobie zakochany,substancje podobne w działaniu do tzw. amfy-
      takie substancje wydzielają sie w stanie zakochania, które powodują
      rozszerzenie źrenicy. wiem, bo też to przechodziłam. powodzenia:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka