soczewka_k
21.12.04, 22:55
Cześć wszystkim :)
Mam pytanie dotyczące źrenic - ostatnio leżeliśmy sobie z moim chłopakiem i
oglądaliśmy swoje oczka ;) No i zauważyłam coś dziwnego, mianowicie był taki
półmrok, w związku z czym mój chłopak miał dość duże źrenice, a kiedy
spojrzał w światło źrenica zmniejszyła mu się troszeczkę, po czym znowu się
rozszerzyła do poprzednich rozmiarów, mimo że nadal patrzył w światło.
Dlaczego tak dziwnie się stało? Czy to normalne, że się tak czasami robi?