Dodaj do ulubionych

Bol zeba od goracego

01.09.05, 10:40
osatnio kilka razy poczulam bol zeba ktoregos przy piciu goracej herabty? czy
to moz ebyc jaks dziura? dziwne jest to ze po dwoch dniach mi przeszlo.
Obserwuj wątek
    • lilly10 Re: Bol zeba od goracego 01.09.05, 10:52
      może. Może też byćodsłonięta szyjka zębowa i nadwrażliwe z.ęby trzeba iść do
      dentysty i ustalić

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka