zalozyciel 01.09.05, 10:40 osatnio kilka razy poczulam bol zeba ktoregos przy piciu goracej herabty? czy to moz ebyc jaks dziura? dziwne jest to ze po dwoch dniach mi przeszlo. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lilly10 Re: Bol zeba od goracego 01.09.05, 10:52 może. Może też byćodsłonięta szyjka zębowa i nadwrażliwe z.ęby trzeba iść do dentysty i ustalić Odpowiedz Link Zgłoś