Dodaj do ulubionych

Rozstępy i celulit

09.09.06, 20:31
Jak skutecznie zwalczyc rozstepy i celulit pojawiajacy sie na posladkach???!
Obserwuj wątek
    • panprezes1982 Re: Rozstępy i celulit 09.09.06, 21:13
      Po pierwsze uważam, że jesteś za młoda, by aż tak bardzo martwić się o rozstępy
      i celulit. Po drugie są różne preparaty do wcierania w skórę, które powinny
      niwelować cwlulit ale moim zdanie jest to mało skuteczne i bardziej działa na
      zasadzie placebo.Uważam, że najskuteczniejszą metodą jest masaż na zasadzie
      drenażu limfatycznego - antycelulitowy, który nie tylko rozbija zbite tkanki
      tłuszczowe ale również usuwa zbędne produkty przemiany materii. Ale jest jeden
      minus - jeśli będziesz chciała skorzystać z takich zabiegów, będziesz musiała
      albo przełamać wstyd albo pójść do masażystki. Bo taki masaż wymaga opracowania
      węzłów pachwinowych, które znajdują się przy kroczu. Jeśli ktoś będzie chciał
      zrobić Ci na to masaż bez opracowania węzłów pachwinowych, nie zgadzaj się
      absolutnie, bo nie będzie on profesjonalny, czyli nie będzie skuteczny.
      Głowa do góry, bo jestem przekonany, że i tak masz świetną figurę. I pamiętaj,
      że kobieta bez celulitu, to jeszcze dziecko lub wieszak. Pozdrawiam serdecznie.
    • bw.com Re: Rozstępy i celulit 09.09.06, 22:14
      Podobno skuteczny na cellulit jest masaż bańkami chińskimi, można go robić
      samemu w domu (one kosztują ok.20zł w aptece). Oczywiście mają też instrukcję
      użytkowania, bo nie można się nimi masować byle jak. Na pewno warto się ruszać,
      pływać itp. Jeśli chodzi o żele to polecam np. serum eveline, do tego są również
      żele tej firmy.
      Swoją drogą, mam 20 lat oraz niewielki cellulit i rozstępy spowodowane szybkim
      wzrostem i wahaniami wagi w wieku dojrzewania... Także wiek nie ma nic do rzeczy
      kiedy to świństwo się pojawia...
      • tulipanas Re: Rozstępy i celulit 09.09.06, 22:27
        Hej!
        Nie zgadzam się z tym że środki kosmetyczne to tylko placebo. Ja jestem też
        młoda ale przez chorobę straciłam 15 kg w szybkim czasie i niestety na skórze
        się to odbiło. Szczególnie na pośladkach i udach. Ale do celu. Kupiłam krem
        firmy Vichy - Liposyne i Lipostretch. Coś niesamowitego. Skóra po 2 miesiącach
        jest jak u niemowlaka, napięta, jędrna i mięciutka. Tylko trzeba uważać przy
        stosowaniu - Liposyne przez kilkanaście dni, regularnie i odpowiednio masując a
        Lipostretch później przez miesiąc lub dłużej, rzadziej i też odpowiednio
        masując. Przy tym super pachną. Wada to tylko cena. Dość drogie ale warto.
        Polecam!
        Pozdrawiam
    • tigerness.74 Re: Rozstępy i celulit 09.09.06, 22:27
      A ja uważam, że celulit na pośladkach można zwalczyć poprzez:
      1. regularne ćwiczenia tej parii ciała-np.10 minut dziennie dla samych
      pośladków (nie wspominając o reszcie ciała...;))
      2. masaże pośladków-jeśli samemu, to za pomocą jakiegoś masżera-np. bodyform
      plus massage firmy Babtyliss (12 paluszków, 2 prędkości masażu-nadaje się do
      całego ciała).
      3. spacery, a właściwie szybkie, "żołnierskie" marsze-ok. 5 km dziennie
      4. zimny prysznic pośladków-np. 2 minuty dziennie rano i wieczorem
      5. smarowidła na noc (ewentualnie-na rozstępy dobry jest śmierdzący cebulą
      Cepan)
      Jak widzisz, powyższe "zalecenia" wymagają nie lada samozaparcia,
      samodyscypliny i silnej woli-wszystkie te określenia na jedno wychodzą-chodzi o
      WYTRWAŁOŚĆ w dążeniu do uzyskaniu celu, czyli pozbyciu się celulitu i
      rozstępów. Czy będzie warto? Sama przekonasz się po...trzech miesiącach ;)
    • panprezes1982 Re: do tulipanas 10.09.06, 01:02
      Nadmiar rozciągniętej skóry a celulit i rozstępy, to dwie różne sprawy. Nie
      można ich utożsamiać, jak i nie można utożsamiać radzenia sobie z nimi.
      Pozdrawiam.
      • tulipanas Re: do tulipanas 10.09.06, 09:53
        Hej!
        Nie wiedziałam że ktoś może lepiej wiedzieć czy u mnie to były rozstępy (na
        skutek szybkiego chudnięcia, tycia i tak w kółko)czy nadmiar skóry. Ale widać
        ludzkie możliwości są nieocenione...
        Rozstępy na skutek szybkiego chudnięcia i tycia też niestety się robią a
        nadmiaru skóry nigdy nie miałam. Może nie opisałam dokładnie ale odróżnić
        celulit od nadmiaru skóry na szczęście umiem. Radzę poczytać...
        "pamiętaj, że kobieta bez celulitu, to jeszcze dziecko lub wieszak. " - trochę
        przykre stwierdzenie...
        Pozdrawiam
        • panprezes1982 Re: do tulipanas 10.09.06, 12:14
          Ok, tulipanas, zwracam honor. Po prostu nie napisałaś, co i jak, a ja
          wyciągnąłem mylne wnioski.
          Osobiście uważam, że nie można się przejmować celulitem, bo można niepotrzebnie
          wpaść w kompleksy. W waszym wieku jest on pewnie niewielki i jestem przekonany,
          że i tak macie świetne i pociągające facetów figury. Pozdrawiam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka