asia23bb 13.01.05, 21:35 Planuje zorganizowac w szkole Dzien Swietego Patryka. Czy ktos z Was ma jakies pomysly co mozna by zrobic? Dodam, ze jest to duza szkola, liceum, technikum i szkola zawodowa. Dzieki z gory!! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mrrooffka Re: St Patrick's Day 14.01.05, 14:07 eduseek.interklasa.pl/artykuly/artykul/ida/4066/ - trochę przydługie, ale zawsze coś Można zrobić konkurs wiedzy o Irlandii, zwyczajach obchodzenia święta św. Patryka, albo o samym św Patryku. Wcześniej udostępniasz teksty zawierające podstawowe wiadomości (np. w czytelni szkolnej) Dzień Irlandzki - konkurs na najlepszą gazetkę klasową o tematyce irlandzkliej; młodzież przychodzi ubrana na zielono lub z koniczyną przypiętą na ubraniu... Prace projektowe grup uczniów lub całych klas na w wym. Tematy w formie elektronicznej lub innej (np krótkich wystąpień - im barwniejsze i oryginalniejsze, tym lepiej) ETC. Odpowiedz Link
annuszka Re: St Patrick's Day 14.01.05, 17:37 Znajoma organizowala kiedys Patryka w swojej szkole. Uczniowie bardzo sie zaangazowali,zglosili do projektow, gazetek, przygotowywania dekoracji itd. Jedna z uczennic przez dwa dni wycinala z zielonego papieru koniczynki- czterolistne! Odpowiedz Link
asia23bb Re: St Patrick's Day 15.01.05, 10:21 No o to mi chodzi. Moze pamietasz co konkretnie robila?? Dzieki Odpowiedz Link
anuska25 Re: St Patrick's Day 19.01.05, 19:23 ja też bardzo poproszę o pomysły:) Może się pokuszę i też coś zorganizuję:) Odpowiedz Link