Dodaj do ulubionych

Britax B-Angile DOUBLE

04.07.13, 14:28
Witam
Proszę o opinie i porady na temat tego wózeczka Britax B-Angile DOUBLE. Ktoś miał, ktoś używał? Szukam wózka dla dwojki dzieci, starsza córka ma pięc lat ale waży tylko 13 kg i jest dzieciek chorym praktycznie nie chodzacym, więc musi mieć wygodnie no i za jakiś czas pojawi się kolejny członek rodziny. Więc potrzebuje kompaktowego, lekkiego i wygodnego wózka dla dwójki dzieci. I myślalam o tym modelu. Teraz dla starszej używamy baby jogger City Mini i jest to nasz chyba 5 wózek ale w końcu jesteśmy zadowoleni z niego, jest rewelacyjny . Więc szukam w tych podwójnych czegoś podobnego. Baby jogger double nie ma prostej możliwości montowania fotelika i to go niejako dyskwalifikuje do tego te akcesoria w koszmarnych cenach stąd mój wybór padł na B-Anglie double. Proszę o porady czy on naprawde mieści się w standardowych drzwiach?? Nie widzialam go an żywo i w moim mieście nie mam takiej mozliwości. Jak się go używa w praktyce. Wózek kilka razy dziennie będzie składany i pakowany do samochodu.. to musi być coś naprawde kompaktowego i sprytnego ale i wygodnego dla mojej starszej córki, ktora czasem nawet zasypia w wózku jeszcze.
Będę wdzięczna za wszelkie porady
Pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka