Dodaj do ulubionych

emmaljunga smart contra implast volant 3

10.07.06, 15:37
Witam.
Proszę o radę. Który wózek wybrać? Bobas pojawi się we wrześniu, także
potrzebny jest wózek na zimę, który byłby również łatwy w transporcie.
Istotne jest też aby dobrze sie prowadził. Z mężem chcemy kupić wózek
wielofukcyjny. Obecnie ograniczyliśmy wybór do emmaljungi smart lub volanta
3. Pierwszy wygląda na naprawdę solidny wózek, amortyzacja, duże koła,
stabilny, duża gondola. Jednak przeraża mnie trochę waga i rozmiary tego
wózka. czy sobie z nim poradzę?? Natomiast VOLANT 3 świetnie sie prowadzi (i
to największy plus!), gondola myślę by wystarczyła, jednak zastanawia mnie
płytka spacerówka (miękkie i płytkie boczki siedziska). Obawiam sie że
dziecku może być niewygodnie, główka może lecieć na boki. Proszę o radę i
opinie osób, które użytkowały któryś z ww. wózków. Ps. Nie jestem pewna na
ile to istotne, ale dodam, że spodziewamy się synka i mieszkamy w mieście...
Z góry dziękuję
Pozdrawionka
Obserwuj wątek
    • pika30 Re: emmaljunga smart contra implast volant 3 10.07.06, 17:39
      Niestety nie mogę podzielić się doświadczeniem, bo jestem w niemal identycznej
      sytuacji, tzn. spodziewam się dzieciaczka we wrześniu i też rozważałam różne
      wózki, a m.in. Volanta i Emmaljunge. Ale może pomogą w czymś moje przemyślenia:
      ja już zdecydowałam- emmaljunga. Po początkowej fascynacji
      różnymi "wynalazkami" o nowoczesnym designie, skrętnych kołach itd. doszłam do
      wniosku, że mimo wszystko chodzi o komfort i wygodę dziecka, a nie mamusi czy
      tatusia :). Emmaljunga swoim rozmiarem, amortyzacją itd spełnia wszystkie
      warunki "limuzyny" dla malucha. A że przy tym jest duża i ciężka- cóż, albo
      albo. PO roku- 1,5 można przerzucić się na lżejszy wózeczek- parasolkę. A czy w
      pierwszym roku życia dziecka tak strasznie dużo się jeździ z nim samochodem,
      żeby trzeba było ciągle taszczyć ten wózek ze sobą? Raz na czas jakoś się
      wytrzyma chyba. Tak więc ja stawiam na emmaljungę, choć przyznaję że Volant
      wygląda nieźle i długo się zastanawiałam.
      • acha7802 Re: emmaljunga smart contra implast volant 3 11.07.06, 11:38
        Dzięki serdeczne Pika30. "Obawiam" się, że masz rację :)A tak kusi nas ten
        VOLANCIK...
        • pika30 Re: emmaljunga smart contra implast volant 3 11.07.06, 13:44
          ostatecznie można sprzedać jeśli się okaże że nie spełnia oczekiwań- jak czytam
          wypowiedzi niektórych mam to całkiem tracę głowę- wygląda na to że zmieniają
          wózki co 2-3 miesiące! a przecież to dość czasochłonne, no chyba że klikają w
          internecie i już...
          Ja jednak obstawiam emmaljungę na początek- niech Dzidzia ma full wypas brykę :)
    • amwaw Re: emmaljunga smart contra implast volant 3 11.07.06, 15:04
      Emmaljunga to mercedes wśród wózków- świetnie się prowadzi, doskonale sprawdza
      się na naszych drogach i chodnikach- w zimie przebrnie przez największy śnieg.
      Budka chodzi cicho.
      Gondola jest największa na rynku, jest komfortowa i spokojnie wystarczy dla
      dziecka nawet jeżeli będzie rosło w tempie ekspresowym(u nas dziecko spało w
      niej zamiast w łóżku do 6 mś).W zimie zmieści się w niej maluch omotany w
      dowolną ilość śpiworków itp( moja córka jeździła nią tej zimy przy -15 na
      dworzu). Spacerówka jest szeroka i na długo wystarczy.
      Gratisy są też nie bez znaczenia-torba, śpiwór,folia przeciwdeszczowa swoje
      kosztują.
      Wada;duży, ciężki
      Emmaljunga robiona jest w szwecji i naprawde jest robiona świetnie, implast to
      co prawda polski wózek ale o ile mi wiadomo(ale mogę się mylić)-składany w chinach.
      • acha7802 Re: emmaljunga smart contra implast volant 3 11.07.06, 15:42
        A więc (jak narazie) 2:0 dla emmaljungi :) No i chyba to będzie najlepszy
        wybór. Rzeczywiście - torba, śpiwór w komplecie to dużo. Wydaje mi się, że
        Smart to solidny wózek w dobrej cenie i (gdyby coś) to amatorów tego wózka nie
        braknie, także nie powinno być problemów z ew. odsprzedażą. Bo niektóre wózki
        powalają ceną... Żeby chociaż były jej warte...
      • dorcia06 Re: emmaljunga smart contra implast volant 3 12.07.06, 23:00
        Implast nie jest składany w Chinach - jest od początku do końca robiony w
        Polsce. Zanim taką pierdołę napiszesz - najpierw sprawdź.
        • amwaw Re: emmaljunga smart contra implast volant 3 13.07.06, 21:40
          > Zanim taką pierdołę napiszesz - najpierw sprawdź.
          Zanim taką bzdurę napiszesz-przeczytaj tekst-albo poćwicz rozumienie tekstu
          pisanego-będzie Ci znacznie łatwiej:
          "z tego co wiem, ale mogę się mylić"
          jeszcze raz
          MOGĘ SIĘ MYLIĆ..
          załapałaś??
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka