panna_dziewanna 24.03.07, 09:49 Czy komuś w końcu udało się dokupić pałąk do Bebe Confort Viva??? Jeśli tak, to bardzo proszę o informację o źródle i producencie!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jonama Re: pałąk do Bebe Confort Viva 25.03.07, 15:07 Calineczka w Warszawie ma barierki plastikowe dobre do Vivy i innych spacerówek tego typu: www.allegro.pl/item175386336__barierka_maclaren_.html Siostra dziś kupiła razem z barierką - cena 27 zł czarna wygląda jak od kompletu. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
panna_dziewanna do jonama 25.03.07, 20:44 A nei wiesz jakiej firmy ta barierka? Bo ja nie jestem z Warszawy. Odpowiedz Link Zgłoś
bulacik Re: do jonama 25.03.07, 23:17 Hej! Musiałabym zapytać w sklepie, bo nie ma na pałąku info, kupiłam tydzien temu w sklepie Gucio na Ursynowie za 25 zł, pasuje idealny, dobrze trzyma! pzdr paulina Odpowiedz Link Zgłoś
panna_dziewanna Re: do jonama 26.03.07, 08:14 Byłabym bardzo wdzięczna gdybyś mogła sprawdzić!! Odpowiedz Link Zgłoś
patatajowa Re: pałąk do Bebe Confort Viva 26.03.07, 21:22 to ja tez się podczepie do pytania o barierkę, ale ja szukam takiej którą można zlożyć razem z wózkiem, czyli "giętką" :))te barierki są sztywne i za każdym słożeniem wózka trzeba ja demontować i nie wiadomo co z nią zrobić, jak ktos widział gdzieś taka poprosze o namiary, pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
pufatek3 Re: pałąk do Bebe Confort Viva 26.03.07, 09:44 Ja troszkę z innym zapytaniem, ale dotyczącym właśnie tego wózeczka. Bardzo proszę o informacje czy ten wózek ma dobrze usztywnione oparcie? Nie chcialabym zeby mi sie dzidzia garbiła. Będę wdzięczna za odpowiedź. Odpowiedz Link Zgłoś
bonnie75 Re: pałąk do Bebe Confort Viva 26.03.07, 10:02 No to ja juz nic nie rozumiem :-( Dzwonilam do tego sklepu Gucio na Ursynowie i pani mi powiedziala, ze nie maja barierek i nie mieli. Klamala???????????? Barierka do maclarena podobno nie pasuje, bo jest za waska (wygina sie do 38 cm, a BC Viva ma rozstaw rurek 40 cm):-( A jesli chodzi o oparcie - dla nas niestety porazka. Nie rozklada sie do kata 90 stopni, wiec maluch pollezy, co w przypadku mojego dziecka rowna sie histeria i wyginaniem w wozku. Po pierwszym zachwycie nad BC Viva - zmienilam zdanie :-( No, ale coz.....nadal szukam tego cholernego palaka :-( Odpowiedz Link Zgłoś
pufatek3 Do bonnie75, dot. oparcia 26.03.07, 15:03 Witam, właśnie niedawno pamiętam, jak czytałam Twoje wypowiedzi o BC Viva, faktycznie byłaś nim zachwycona. Mam pytanie odnośnie tego oparcia. Napisałaś ze sie nie rozklada, zrozumialam wiec, ze chodzi Ci o to ze nie rozklada sie do pozycji lezacej tak aby dziecko moglo wygodnie spac w tym wozeczku, czy dobrze zrozumialam? A jak jest w pozycji siedzacej?? Dziecko siedzi na prosto w tym wozeczku? W przypadku mojej corci to musi byc siedzenie na prosto, bo tak jest nauczona przy obecnym wozku, wiec jakby miala troche bardziej lezec to ten wozek nam jednak by nie spasowal. Kurcze, chyba jednak najlepiej bedzie wybrac sie osobiscie do jakiegos sklepu i poprzymierzac te wozki. Odpowiedz Link Zgłoś
bonnie75 Pufatku 26.03.07, 17:21 A no wlasnie chodzi mi tu o oparcie w pozycji siedzacej. Ono nie jest pod katem 90 stopni, bo tak jak juz zauwazyla ktoras dziewczyna w tym watku - dzieciak by wypadl - wozek jest przystosowany do jazdy bez palaka. Oparcie rozklada sie plynnie, ale nie ma tu ani pozycji calkowicie lezacej (jest delikatny kat), ani pozycji calkowicie siedzacej. Mojego malego wnerwia to, ze musi pollezec i wyrywa sie do przodu, a ze szelek nie cierpi, wiec musze dokupic palak i wtedy wloze mu pod plecki jakas poduszeczke :-( Nie sadzilam, ze oparcie ma az tak wielkie znaczenie, a jednak :-) Odpowiedz Link Zgłoś
jonama Re: pałąk do Bebe Confort Viva 26.03.07, 10:21 Na tej barierce co kupiła siostra nie było żadnej naklejki producenta - ot poprostu plastik zapakowany w folie i tyle. Od spodu jest wtopiony napis LIMAK - jak to coś ułatwi. Wózeczek nie ma 90 stopni, bo bez barierki oryginalnie dziecko by poprostu wypadało i byłby bardziej niebezpieczny. Ale jak widziałam z barierką problem znika. A rozstaw faktycznie ma 40 cm jak Graco - tylko od niego tacka z kolei za szerokie przyczepy. A ta barierka pasowała równiez do Inglesiny Trip - warto może poszukac w tym kierunku. Odpowiedz Link Zgłoś
bonnie75 Re: pałąk do Bebe Confort Viva 26.03.07, 10:32 Tak, masz racje z tym oparciem :-) ja bylam zaslepiona uroda BC Viva i nie pomyslalam, ze maluchowi bedzie bez barierki niewygodnie. W sklepie przymierzalismy mojego Adasia z zamontowana barierka, ale orginalnie BC wystepuje bez palaka. I zaluje,ze od razu go nie nabylam, bo teraz problem. Zobacze w tej Calineczce. W Swiecie Dziecka maja miec, ale Bog wie kiedy i koszt 45 zl :-( Odpowiedz Link Zgłoś
jonama Re: pałąk do Bebe Confort Viva 26.03.07, 11:01 Wiecie co ta barierka linku allegro plastikowa bedzie na pewno pasowac. Własnie przemierzyłysmy tą zakupiona i rozmiary te same. Wynika, że kazda uniwersalna będzie pasowała. A i taniej wychodzi. A czekanie w sklepie aż dowiozą to może szybiej przyślą:) Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
jonama Re: pałąk do Bebe Confort Viva 26.03.07, 11:03 Wystarczy zapytać tego sprzedającego na wszelki wypadek... Odpowiedz Link Zgłoś
jonama Re: pałąk do Bebe Confort Viva 26.03.07, 11:09 Sprawdziłam LIMAK robi akcesoria do wózków i jeszcze TAKO www.tako- poland.eu/polska.htm Znikam... Odpowiedz Link Zgłoś
bonnie75 KUPILAM!! 27.03.07, 09:36 Wczoraj udalo sie kupic palak do naszego Bebe Confort Viva. Kupilismy tam, gdzie wozek - w komisie z artykulami dzieciecymi na Kondratowicza (Targowek, vis a vis parku brodnowskiego). Pasuje dskonale, a kolor idealnie zgral sie z tapicerka naszego wozka, nawet faktura materialu (obitego gruba folia) jest identyczna. Poza tym jest dosc gruby i porzadny, no, ale i cena niestety porzadna, bo kosztowal 50 zl. Do wyboru trzy kolory: czerwony (idealny do Oxygen Red), granatowy i czarny. Producent Kutnik. Ma swoja strone www.kutnik.eu, ale nie wszystko wchodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
betka_1713 Re: Ja kupiłam na allegro 27.03.07, 14:43 ten z linku od maclarena plastikowy za 10 zł czekam na przesyłkę.Zadałam pytanie kupującym o szerokość wózka maclaren dla porównania z vivą i ten pałąk powinien pasować.Myślałam o tym za 30zł bo lepiej wygląda ale jak znam życie nie będę używała wcale, więc ten za 10zł wystarczy. Odpowiedz Link Zgłoś