Dodaj do ulubionych

pałąk do Bebe Confort Viva

24.03.07, 09:49
Czy komuś w końcu udało się dokupić pałąk do Bebe Confort Viva???

Jeśli tak, to bardzo proszę o informację o źródle i producencie!!
Obserwuj wątek
    • jonama Re: pałąk do Bebe Confort Viva 25.03.07, 15:07

      Calineczka w Warszawie ma barierki plastikowe dobre do Vivy i innych spacerówek
      tego typu: www.allegro.pl/item175386336__barierka_maclaren_.html
      Siostra dziś kupiła razem z barierką - cena 27 zł czarna wygląda jak od
      kompletu.
      pozdrawiam
      • panna_dziewanna do jonama 25.03.07, 20:44
        A nei wiesz jakiej firmy ta barierka? Bo ja nie jestem z Warszawy.
        • bulacik Re: do jonama 25.03.07, 23:17
          Hej!

          Musiałabym zapytać w sklepie, bo nie ma na pałąku info, kupiłam tydzien temu w
          sklepie Gucio na Ursynowie za 25 zł, pasuje idealny, dobrze trzyma!

          pzdr

          paulina
          • panna_dziewanna Re: do jonama 26.03.07, 08:14
            Byłabym bardzo wdzięczna gdybyś mogła sprawdzić!!
      • patatajowa Re: pałąk do Bebe Confort Viva 26.03.07, 21:22
        to ja tez się podczepie do pytania o barierkę, ale ja szukam takiej którą można
        zlożyć razem z wózkiem, czyli "giętką" :))te barierki są sztywne i za każdym
        słożeniem wózka trzeba ja demontować i nie wiadomo co z nią zrobić, jak ktos
        widział gdzieś taka poprosze o namiary, pozdr
    • pufatek3 Re: pałąk do Bebe Confort Viva 26.03.07, 09:44
      Ja troszkę z innym zapytaniem, ale dotyczącym właśnie tego wózeczka. Bardzo
      proszę o informacje czy ten wózek ma dobrze usztywnione oparcie? Nie chcialabym
      zeby mi sie dzidzia garbiła. Będę wdzięczna za odpowiedź.
      • bonnie75 Re: pałąk do Bebe Confort Viva 26.03.07, 10:02
        No to ja juz nic nie rozumiem :-(
        Dzwonilam do tego sklepu Gucio na Ursynowie i pani mi powiedziala, ze nie maja
        barierek i nie mieli. Klamala????????????
        Barierka do maclarena podobno nie pasuje, bo jest za waska (wygina sie do 38 cm,
        a BC Viva ma rozstaw rurek 40 cm):-(

        A jesli chodzi o oparcie - dla nas niestety porazka. Nie rozklada sie do kata 90
        stopni, wiec maluch pollezy, co w przypadku mojego dziecka rowna sie histeria i
        wyginaniem w wozku. Po pierwszym zachwycie nad BC Viva - zmienilam zdanie :-(
        No, ale coz.....nadal szukam tego cholernego palaka :-(
        • pufatek3 Do bonnie75, dot. oparcia 26.03.07, 15:03
          Witam, właśnie niedawno pamiętam, jak czytałam Twoje wypowiedzi o BC Viva,
          faktycznie byłaś nim zachwycona. Mam pytanie odnośnie tego oparcia. Napisałaś
          ze sie nie rozklada, zrozumialam wiec, ze chodzi Ci o to ze nie rozklada sie do
          pozycji lezacej tak aby dziecko moglo wygodnie spac w tym wozeczku, czy dobrze
          zrozumialam? A jak jest w pozycji siedzacej?? Dziecko siedzi na prosto w tym
          wozeczku? W przypadku mojej corci to musi byc siedzenie na prosto, bo tak jest
          nauczona przy obecnym wozku, wiec jakby miala troche bardziej lezec to ten
          wozek nam jednak by nie spasowal. Kurcze, chyba jednak najlepiej bedzie wybrac
          sie osobiscie do jakiegos sklepu i poprzymierzac te wozki.
          • bonnie75 Pufatku 26.03.07, 17:21
            A no wlasnie chodzi mi tu o oparcie w pozycji siedzacej. Ono nie jest pod katem
            90 stopni, bo tak jak juz zauwazyla ktoras dziewczyna w tym watku - dzieciak by
            wypadl - wozek jest przystosowany do jazdy bez palaka. Oparcie rozklada sie
            plynnie, ale nie ma tu ani pozycji calkowicie lezacej (jest delikatny kat), ani
            pozycji calkowicie siedzacej. Mojego malego wnerwia to, ze musi pollezec i
            wyrywa sie do przodu, a ze szelek nie cierpi, wiec musze dokupic palak i wtedy
            wloze mu pod plecki jakas poduszeczke :-(
            Nie sadzilam, ze oparcie ma az tak wielkie znaczenie, a jednak :-)
    • jonama Re: pałąk do Bebe Confort Viva 26.03.07, 10:21

      Na tej barierce co kupiła siostra nie było żadnej naklejki producenta - ot
      poprostu plastik zapakowany w folie i tyle. Od spodu jest wtopiony napis LIMAK -
      jak to coś ułatwi.
      Wózeczek nie ma 90 stopni, bo bez barierki oryginalnie dziecko by poprostu
      wypadało i byłby bardziej niebezpieczny. Ale jak widziałam z barierką problem
      znika. A rozstaw faktycznie ma 40 cm jak Graco - tylko od niego tacka z kolei
      za szerokie przyczepy. A ta barierka pasowała równiez do Inglesiny Trip - warto
      może poszukac w tym kierunku.
      • bonnie75 Re: pałąk do Bebe Confort Viva 26.03.07, 10:32
        Tak, masz racje z tym oparciem :-)
        ja bylam zaslepiona uroda BC Viva i nie pomyslalam, ze maluchowi bedzie bez
        barierki niewygodnie. W sklepie przymierzalismy mojego Adasia z zamontowana
        barierka, ale orginalnie BC wystepuje bez palaka. I zaluje,ze od razu go nie
        nabylam, bo teraz problem. Zobacze w tej Calineczce. W Swiecie Dziecka maja
        miec, ale Bog wie kiedy i koszt 45 zl :-(
    • jonama Re: pałąk do Bebe Confort Viva 26.03.07, 11:01

      Wiecie co ta barierka linku allegro plastikowa bedzie na pewno pasowac. Własnie
      przemierzyłysmy tą zakupiona i rozmiary te same. Wynika, że kazda uniwersalna
      będzie pasowała. A i taniej wychodzi. A czekanie w sklepie aż dowiozą to może
      szybiej przyślą:) Powodzenia
    • jonama Re: pałąk do Bebe Confort Viva 26.03.07, 11:03

      Wystarczy zapytać tego sprzedającego na wszelki wypadek...
    • jonama Re: pałąk do Bebe Confort Viva 26.03.07, 11:09

      Sprawdziłam LIMAK robi akcesoria do wózków i jeszcze TAKO www.tako-
      poland.eu/polska.htm
      Znikam...
    • bonnie75 KUPILAM!! 27.03.07, 09:36
      Wczoraj udalo sie kupic palak do naszego Bebe Confort Viva. Kupilismy tam, gdzie
      wozek - w komisie z artykulami dzieciecymi na Kondratowicza (Targowek, vis a vis
      parku brodnowskiego).
      Pasuje dskonale, a kolor idealnie zgral sie z tapicerka naszego wozka, nawet
      faktura materialu (obitego gruba folia) jest identyczna. Poza tym jest dosc
      gruby i porzadny, no, ale i cena niestety porzadna, bo kosztowal 50 zl. Do
      wyboru trzy kolory: czerwony (idealny do Oxygen Red), granatowy i czarny.
      Producent Kutnik. Ma swoja strone www.kutnik.eu, ale nie wszystko wchodzi.
    • betka_1713 Re: Ja kupiłam na allegro 27.03.07, 14:43
      ten z linku od maclarena plastikowy za 10 zł czekam na przesyłkę.Zadałam pytanie
      kupującym o szerokość wózka maclaren dla porównania z vivą i ten pałąk powinien
      pasować.Myślałam o tym za 30zł bo lepiej wygląda ale jak znam życie nie będę
      używała wcale, więc ten za 10zł wystarczy.
    • betka_1713 Re: pasuje ten z zallegro za 10 zł 06.04.07, 14:17

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka