dzidzia760 07.05.08, 11:58 Zastanawiam się nad zakupem wózka Chicco S3 Trio. Czy może ktoś napisać coś o tym wózku? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dorotka.d Re: Chicco S3 Trio 08.05.08, 08:52 Ja właśnie zakupiłam i czekam na S3. Na forum jest pare wątkow na temat tych wózków i nie spotkałam się z negatywną opinią. Widziałam S3 na żywo i wrażenie sprawia bardzo dobre. Gondolka jest spora, spacerówka równiez duza i przestronna, do tego fotelik samochodowy. Wszystko sie składa i rozkłada bardzo prosto, nie ma problemu z zamontowaniem fotelika w aucie. Wózek wyglada solidnie. Mam nadzieje ze sie nie zawiodę. Odpowiedz Link Zgłoś