Dodaj do ulubionych

Chicco S3 Trio

07.05.08, 11:58
Zastanawiam się nad zakupem wózka Chicco S3 Trio. Czy może ktoś
napisać coś o tym wózku?
Obserwuj wątek
    • dorotka.d Re: Chicco S3 Trio 08.05.08, 08:52
      Ja właśnie zakupiłam i czekam na S3. Na forum jest pare wątkow na
      temat tych wózków i nie spotkałam się z negatywną opinią. Widziałam
      S3 na żywo i wrażenie sprawia bardzo dobre. Gondolka jest spora,
      spacerówka równiez duza i przestronna, do tego fotelik samochodowy.
      Wszystko sie składa i rozkłada bardzo prosto, nie ma problemu z
      zamontowaniem fotelika w aucie. Wózek wyglada solidnie. Mam nadzieje
      ze sie nie zawiodę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka