Dodaj do ulubionych

Piątek - 12.11

12.11.04, 11:07
Dziś dwie kromki razowca i konfiturami bez cukru. Kremik na dupce już się
wchłonął.
Dziś przychodzą dzieciaczki Zwierzysława do nas i robię górę naleśniorów z
serem na obiad. A sobie nie zrobię, o!:)
Poza tym czuję nowy przypływ energii na chudnięcie.

Hej, jest tam kto??
Obserwuj wątek
    • moonika_l Re: Piątek - 12.11 12.11.04, 12:06
      Ech, co za tydzień... nie żeby dieta leżała, chociaż dzisiaj na śniadanie
      zjadłam 3 kanapki z pasztetem, ale okres mi się zbliża, to wiadomo, że się
      miewa zachcianki. Dieta ogólnie w porządku, ale poza tym choroba w domu i w
      nieco dalszej rodzinie. Nasza trójka się przeziębiła nieziemsko - zaczęło się
      od syna, potem ja i mąż. Ale córeczka siostry zachorowała na mykoplazmatyczne
      zapalenie płuc i jestem przerażona. To chyba dość poważna choroba, jak tak
      sobie poczytałam o tym :(((
      M.
      • marijohanna monika 12.11.04, 15:03
        czy twoja siostrzenica miala kontakt z ptakami??? (np. golebiami??)
        • moonika_l Re: monika 12.11.04, 21:21
          nie mam zielonego pojecia, ale raczej nie - chodzi do przedszkola i w tym
          upatrujemy przyczyny.
          M.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka