pom
12.11.04, 11:07
Dziś dwie kromki razowca i konfiturami bez cukru. Kremik na dupce już się
wchłonął.
Dziś przychodzą dzieciaczki Zwierzysława do nas i robię górę naleśniorów z
serem na obiad. A sobie nie zrobię, o!:)
Poza tym czuję nowy przypływ energii na chudnięcie.
Hej, jest tam kto??