Dodaj do ulubionych

do administratora

05.01.10, 09:18
Dlaczego kasuje mój wątek?
nazwa wątku: oszukany - ku przestrodze...
Obserwuj wątek
    • jojcorz Re: do administratora 05.01.10, 10:19
      Bo administrator to także oszukaniec.

      Ot co! Bracie.
    • veldon Re: do administratora 05.01.10, 11:05
      Strzelam:

      1. treść była sprzeczna z regulaminem?

      2. pisząc donos zapomniałeś podać własne dane, imię, nazwisko itd.?

      3. pisząc donos zapomniałeś dołączyć jakieś dokumenty, świadczące, że masz rację?*

      Jeżeli cię ktoś oszukał naprawdę, to jest to przykre,
      ale masz od tego właściwe narzędzia i organy, pomagające
      w odzyskaniu długów, natomiast szantaż na lokalnym forum
      nie jest najlepszą drogą.

      pzdr

      * niepotrzebne skreślić
      • bratwojciech Re: do administratora 05.01.10, 11:10
        Treść nie była sprzeczna z regulaminem.
        Specjalnie nie podałem danych, tak aby dać szansę dłużnikowi..

        Takie informacje, miały pojawić się po wyznaczonym czasie, w
        przypadku gdyby nie poskutkował anonim.
        Ale dzięki za info.
        Pozdrawiam
        • veldon Re: do administratora 05.01.10, 14:19
          bratwojciech napisał:

          > Specjalnie nie podałem danych, tak aby dać szansę dłużnikowi..

          Twoje dane.

          > Treść nie była sprzeczna z regulaminem.

          Może chodziło, po prostu, o anonimowość posta,
          żeby tu nie zaroiło się od mniej lub bardziej wiarygodnych pomówień?

          Niemniej - życzę powodzenia.
          Może apel już dotarł do adresata i obejdzie się bez prostszych
          lub bardziej skomplikowanych operacji odzyskania długu?

          pzdr
          • bratwojciech Re: do administratora 05.01.10, 15:39
            Widzisz, podając swoje dane z automatu będzie wiadomo o kogo
            chodzi.. mam na myśli tą drugą stronę...

            Kontakt był, z samego rana...
            Zobaczymy na ile skuteczny...

            Daleki jestem od prawnych konsekwencji... zawsze to rodzina... no
            ale prezentu nie mam zamiaru robić... nie taki prezent..

            Pozdrowienia.

            • jojcorz Re: do administratora 05.01.10, 18:06
              bratwojciech napisał:

              > Widzisz, podając swoje dane z automatu będzie wiadomo o kogo
              > chodzi.. mam na myśli drugą stronę...


              A być powinno:

              Widzisz, podając swoje dane z automatu będzie wiadomo o kogo chodzi.. mam na myśli drugą stronę...


              stroną zafascynowany jestem,
              stronę studiuję, kopiuję, opracowuję...

              Ot, taki szczególik.
        • esscort Re: do administratora 05.01.10, 19:04
          Bracie Wojciechu, nie chce mi się czytać regulaminu, ale twój post na
          pewno był sprzeczny z elementarnymi zasadami. Chciałeś wykorzystać
          forum do szantażu. Napisałeś, że jak ci ktos nie odda kasy, to
          będziesz tu po trochu publikował jego dane i jakies kompromitujące go
          informacje.
          Uważasz, że to OK? A jak by ktoś anonimowy napisał tu, że jak mu nie
          dasz kasy, to będzie pisał o tobie po nazwisku na forum, że np.
          zdradzasz żonę albo że jesteś pedofilem, ruskim agentem czy cholera
          wie czym? Byłbyś zadowolony?
          Współczuję ci, jeśli ktoś ci nie oddał kasy, ale chyba nie tędy
          droga. Wystąpiłeś z anonimowym szantażem. Rodzinne sprawy najlepiej
          załatwiać w rodzinie, a jeśli ktoś złamał prawo, to idź do
          prokuratora.

          • krzysiom1 Re: do administratora 05.01.10, 19:44
            Popieram brata za szczerość:)
            Wielu forumowiczów z tego forum zachowuje się tak jak on, tylko nie
            piszą otwartym tekstem p swoich intencjach. Za swoje posty nie
            spotykają się ze specjalnym piętnowaniem i ich usuwaniem z forum.
            • drabbu Re: do administratora 05.01.10, 20:58
              Czytałem tamten post zanim został usunięty. W pełni podzielam
              zdanie Esscorta i usunięcie tego postu przez administratora uważam
              za bardzo uzasadnione. To jest ogólne forum Łomianek, a nie
              prywatnych porachunków w rodzinie
              .
              • krzysiom1 Re: do administratora 05.01.10, 21:21
                drabbu napisał:

                > Czytałem tamten post zanim został usunięty. W pełni podzielam
                > zdanie Esscorta i usunięcie tego postu przez administratora uważam
                > za bardzo uzasadnione. To jest ogólne forum Łomianek, a nie
                > prywatnych porachunków w rodzinie
                .
                Oczywiście, tradycyjnie i niezmiennie masz drabbu rację.
                Przekaż tylko proszę, przekaz z Twojego postu swoim kolegom i
                znajomym którzy pojawiają się na tym forum....

                • drabbu Re: do administratora 05.01.10, 21:36
                  krzysiom1 napisał:
                  > Oczywiście, tradycyjnie i niezmiennie masz drabbu rację.

                  Oczywiście, że tak, choć może nie "niezmiennie". Zdarzały się -
                  tak jak każdemu z nas - wypadki, kiedy racji nie miałem.
                  Jednak (tradycyjnie) nie mylę się co do tego, że jest to ogólne
                  forum Łomianek, nie służące do regulowania prywatnych i ściśle
                  wewnątrzrodzinnych rozrachunków. W związku z tym - nie wiem, co
                  i komu mianowicie miałbym przekazywać. Tworzysz jakąś najzupełniej
                  sztuczną sytuację.
              • kmsanczia Re: do administratora 05.01.10, 21:59
                Ale jednak rzeczywiście najbardziej znana i wpływowa rodzina z Łomianek (czy jakos tak). Nawet admina mają w garści. Pewnie Don Corleone. :>
                • esscort Re: do administratora 05.01.10, 22:59
                  Miejmy nadzieję, że nie rodzina Adamsów ;)
                  • bratwojciech Re: do administratora 06.01.10, 08:30
                    Witam.
                    Bardzo dziękuję wszystkim za uwagi odnośnie mojego wątku.

                    Generalnie nie oczekiwałem na jakiekolwiek komentarze z Państwa
                    strony. Jedyne co mnie interesowało to to, aby osoby zainteresowane
                    zapoznały się z moim wątkiem.
                    Jeżeli wg Państwa mój wątek jest nie zgodny z regulaminem, to
                    poprostu niech admin go wykasuje..

                    Tak czy inaczej, postanowiłem podać więcej szczegółów..
                    Zabawy ciąg dalszy..

                    Tesciowa mojego dłużnika jest bardzo mocno powiązana z "władzami
                    miasta"...

                    Miłego dnia.
                    • biedroneczka_pl Re: do administratora 06.01.10, 09:28
                      Kolejny opozycjonista, który przed wyborami atakuje władzę. desperat
                      chce wskoczyc do władz? czy już jest i chce zmienic stanowisko?
                    • j.urek Re: do administratora 06.01.10, 09:38
                      bratwojciech napisał:

                      Zabawy ciąg dalszy..

                      Brzydko się bawisz anonimie Wojciechu. Gdybyś faktycznie miał czyste
                      intencje, to podałbyś i uwiarygodnił swoje dane. A tak to jesteś tylko
                      anonimowym opluwaczem
                    • dorota.alex Re: do administratora 06.01.10, 10:23
                      czy "tesciowa twojego dluznika" byla zyrantem tej pozyczki? Gdyby bank
                      w ktorym mam kredyt zaczal badac powiazania i kontakty mojej tesciowej
                      w celu wyegzekwowania mojego dlugu to bylaby spora afera :-)
                      Jeszcze zeby to byla matka... to mozna probowac dowodzic, ze jest
                      moralnie odpowiedzialna za wychowanie drania i oszusta. Ale tesciowa??
                      ?
                    • marco_1980 Re: do administratora 06.01.10, 10:58
                      bratwojciech napisał:
                      > Tesciowa mojego dłużnika jest bardzo mocno powiązana z "władzami
                      > miasta"...



                      BRACIE - dawaj więcej!
                      a czy ten dłużnik skoro jesteście rodziną
                      to TWÓJ brat? syn? dziad? czy może mąż?
                      bo jak MĄŻ - to znaczy że ta teściowa to TWOJA MATKA.


                    • esscort Re: do administratora 06.01.10, 11:58
                      szkoda gadać :(
                      Obawiam się, że (jeśli wątek nie zostanie skasowany i jeśli wszystko
                      nie jest wyssane z palca), to w finale będziemy świadkami publicznego
                      prania rodzinnych brudów. Brat Wojciech nie powinien się w tej sytuacji
                      dziwić, jeśli poczyta tu także o sobie i swoich najbliższych.
                      A ja mam to gdzieś.
                • krzysiom1 Re: do administratora 07.01.10, 08:51
                  kmsanczia napisała:

                  > Ale jednak rzeczywiście najbardziej znana i wpływowa rodzina z
                  Łomianek

                  > (czy jakos tak). Nawet admina mają w garści. Pewnie Don
                  Corleone. :>
                  E tam od razu Corleone.
                  Przecież w Ł. od dawna trwa rywalizacja dwóch rodzin którą lepiej
                  porównać do Capulettich i Montecchi.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka