Dodaj do ulubionych

Zazdrość

10.07.10, 11:54
Zazdrość, zawiść, i ta o żonę bądź małżonka, i ta (gorsza chyba
jeszcze), bo ogólnosąsiedzka. Objawiająca się m.in. przez łypanie
zza firanki na to, jak się innym powodzi...

Jak to z nią jest?

/to dopiero temat do polemik, zapraszam/
Obserwuj wątek
    • roberto19633 Re: Zazdrość 10.07.10, 12:02
      No co ty w naszej globalnej wsi Łomiankowskiej?.
      U mnie nikt z sąsiadów w okna nie łypie, za daleko.
      Kurcze idę dosadzić te kabaczki, chociaż wcale mi się mnie
      chcę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka