23.12.05, 19:52
Podobno do 31 marca 2006 r trzeba złożyć do gminy oświadczenie że w dznym
budynku stosowano substancje szkodliwe - chodzi o azbest. Nasz sokół jak zykle
śpi,a jak nie to czyta bajki.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka