j46 23.12.05, 19:52 Podobno do 31 marca 2006 r trzeba złożyć do gminy oświadczenie że w dznym budynku stosowano substancje szkodliwe - chodzi o azbest. Nasz sokół jak zykle śpi,a jak nie to czyta bajki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj