mmc_lomianki Re: Jakiego radia słuchają Łomianki 15.02.06, 23:01 Trójka, czasami Kolor! Odpowiedz Link Zgłoś
mazowianka Re: Jakiego radia słuchają Łomianki 15.02.06, 23:06 Antyradio i Tok FM. Odpowiedz Link Zgłoś
ka.pi Re: Jakiego radia słuchają Łomianki 16.02.06, 00:03 mazowianko, swiete slowa :) Odpowiedz Link Zgłoś
esscort Re: Jakiego radia słuchają Łomianki 16.02.06, 00:23 TOK FM często słucham, ale na ilu jest to antyradio? Odpowiedz Link Zgłoś
iod Re: Jakiego radia słuchają Łomianki 16.02.06, 00:42 podróżuję między róznymi stacjami, zawsze w pogotowiu mam ulubione CD Odpowiedz Link Zgłoś
papirus22 Re: Jakiego radia słuchają Łomianki 16.02.06, 08:24 a ja różnego, radio pogoda, rmf, zet, tok. Odpowiedz Link Zgłoś
mwsylwia Re: Jakiego radia słuchają Łomianki 16.02.06, 08:58 Przede wszytkim TOK FM, czasem Jedynka (wieczorem). No i oczywiście trójka - chociaż wolałam starą trójkę a nie tą obecną, po zmianach Odpowiedz Link Zgłoś
ma.cinak Re: Jakiego radia słuchają Łomianki 16.02.06, 08:57 Trójka - kiedyś, a teraz to różnie. Czasem TOK, ale już dawno nie, czasem złote przeboje, czasami Roxy i Antyradio też :-, a i jeszcze BIS ale najbardziej to lubię internet i w sieci najczęściej słucham... Nashe. ru :-) Pozdrawiam, Gośka Odpowiedz Link Zgłoś
zuzzka ANTYRADIO !!! 19.02.06, 11:29 ANTYRADIO JEST NAJLEPSZE !!!!!!!!! SLUCHAM WLASNIE SMAKOWITEJ AUDYCJI PAWŁA LOROCHA I MOJA GŁODNA WYOBRAŻNIA MOCNO PRACUJE:) Pozdrawiam słuchaczy posiadajacyh dobry gust i smak nie tylko w formie wizualnej, ale i słyszalnej !!! Odpowiedz Link Zgłoś
iod Re: ANTYRADIO !!! 22.02.06, 14:53 podciągnę niepoważny temat - zachęcona znalazłam Antyradio - ładnie grają, muszę przyznać. I o koncertach na bieżąco. Polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
krzysiom1 Wawa 23.02.06, 09:54 Od kilku dni słucham Wawy. Fajnie się samych polskich kawałków słucha. Polityki prawie brak. Grają coś co mnie prześladuje od niedzieli, nie znam tytułu ani gościa który śpiewa choć wydaje sie znajomy. Często w tym kawałku powtarzają się słowa "Zabiorę Cię właśnie tam..." Wiecie co to może być? Odpowiedz Link Zgłoś