Dodaj do ulubionych

Jakiego radia słuchają Łomianki

15.02.06, 22:48
Tylko trójka!!!
Obserwuj wątek
    • randolff Re: Jakiego radia słuchają Łomianki 15.02.06, 22:52
      Tylko Antyradio!!!
      • mmc_lomianki Re: Jakiego radia słuchają Łomianki 15.02.06, 23:01
        Trójka, czasami Kolor!
        • mazowianka Re: Jakiego radia słuchają Łomianki 15.02.06, 23:06
          Antyradio i Tok FM.
          • ka.pi Re: Jakiego radia słuchają Łomianki 16.02.06, 00:03
            mazowianko, swiete slowa :)
            • esscort Re: Jakiego radia słuchają Łomianki 16.02.06, 00:23
              TOK FM często słucham, ale na ilu jest to antyradio?
              • randolff Re: Jakiego radia słuchają Łomianki 16.02.06, 00:27
                Antyradio 94 FM
                • iod Re: Jakiego radia słuchają Łomianki 16.02.06, 00:42
                  podróżuję między róznymi stacjami, zawsze w pogotowiu mam ulubione CD
                  • sokrates42 Re: Jakiego radia słuchają Łomianki 16.02.06, 08:18
                    Zawsze Tok FM
                    • papirus22 Re: Jakiego radia słuchają Łomianki 16.02.06, 08:24
                      a ja różnego, radio pogoda, rmf, zet, tok.
                      • mwsylwia Re: Jakiego radia słuchają Łomianki 16.02.06, 08:58
                        Przede wszytkim TOK FM, czasem Jedynka (wieczorem). No i oczywiście trójka -
                        chociaż wolałam starą trójkę a nie tą obecną, po zmianach
    • ma.cinak Re: Jakiego radia słuchają Łomianki 16.02.06, 08:57
      Trójka - kiedyś, a teraz to różnie. Czasem TOK, ale już dawno nie, czasem złote
      przeboje, czasami Roxy i Antyradio też :-, a i jeszcze BIS ale najbardziej to
      lubię internet i w sieci najczęściej słucham... Nashe. ru :-)

      Pozdrawiam,
      Gośka
      • boryska Re: Jakiego radia słuchają Łomianki 16.02.06, 14:03
        Zetka
        • zuzzka ANTYRADIO !!! 19.02.06, 11:29
          ANTYRADIO JEST NAJLEPSZE !!!!!!!!!
          SLUCHAM WLASNIE SMAKOWITEJ AUDYCJI PAWŁA LOROCHA I MOJA GŁODNA WYOBRAŻNIA MOCNO
          PRACUJE:)
          Pozdrawiam słuchaczy posiadajacyh dobry gust i smak nie tylko w formie
          wizualnej, ale i słyszalnej !!!
          • iod Re: ANTYRADIO !!! 22.02.06, 14:53
            podciągnę niepoważny temat - zachęcona znalazłam Antyradio - ładnie grają,
            muszę przyznać. I o koncertach na bieżąco. Polecam.
            • krzysiom1 Wawa 23.02.06, 09:54
              Od kilku dni słucham Wawy. Fajnie się samych polskich kawałków słucha.
              Polityki prawie brak.
              Grają coś co mnie prześladuje od niedzieli, nie znam tytułu ani gościa który
              śpiewa choć wydaje sie znajomy. Często w tym kawałku powtarzają się
              słowa "Zabiorę Cię właśnie tam..."
              Wiecie co to może być?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka