Dodaj do ulubionych

Pozdrowienia

27.12.06, 13:11
Serdecznie pozdrawiam Forumowicza, spotkanego w naszym parafialnym kościele
wczoraj:)
Nie mogłam zrobić tego osobiście wczoraj, bowiem znikł mi był z oczu po tym,
jak zapach sianka dobywający się z szopki uśpił jego dziecię:)

Fajnie poznać ludzi z forum w realu
Pozdrawiam serdecznie

(Czy to ino mnie nie zdemaskuje?) ;)
Obserwuj wątek
    • myrha4 Re: Pozdrowienia 27.12.06, 14:46
      Ja też Ciebie pozdrawiam, tym bardziej, że wyglądałeś jak mężczyzna, a tu
      udajesz kobietę:)
      jeszcze raz pozdrawiam niby staruszkę.
      • kowalik22 Re: Pozdrowienia 27.12.06, 14:50
        :)))))
      • kmsanczia Re: Pozdrowienia 27.12.06, 15:34
        A po czym się poznaje Kowalik?? Tym bardziej Kowalik w przebraniu młodego
        mężczyzny...
        ;))
      • kw40 Re: Pozdrowienia 28.12.06, 12:52
        Czyli - babcia Kowalik?
        • kowalik22 Re: Pozdrowienia 28.12.06, 14:00
          kw40 napisał:
          > Czyli - babcia Kowalik?
          Zaraz tam - "babcia":)

          Jest różnica pomiędzy młodym mężczyzną, a kobietą w "średnim" wieku.
          Dokonałam analizy porównawczej wieku mojego i Pańskiego, Panie Konradzie.
          Czy uważa Pan, że pasuje już do Pana miano "dziadka"? :)
          • lolaxyz Re: Pozdrowienia 28.12.06, 14:10
            kowalik22 napisała:

            > Dokonałam analizy porównawczej wieku mojego i Pańskiego, Panie Konradzie.

            a jaką metodą ta analiza porównawcza zostało dokonana jeśli można spytać -
            metodą operatorów różniczkowych czy syntezy modelowania fizycznego?
          • kw40 Re: Pozdrowienia 28.12.06, 14:21
            I badz tu madry. Przed chwila Myrha4 pisala o mezczyznie niby staruszce - czyli
            jak jest na prawde? A swoja droga nie gniewaj sie. Na koniec roku dopadl mnie
            taki wesoly humor.
            • kowalik22 Re: Pozdrowienia 28.12.06, 14:24
              Ależ ja się nie gniewam. Bardzo mi się podoba ten Pański wesoły humor:)
              Widzę przecież, że dziś się Pan swietnie na forum czuje:)
              Ja zresztą też;)
            • kmsanczia Re: Pozdrowienia 28.12.06, 15:34
              kw40 napisał:
              > I badz tu madry. Przed chwila Myrha4 pisala o mezczyznie niby staruszce - czyli
              > jak jest na prawde?

              Jest na to wytłumaczenie:
              "W mijającym roku mężczyźni nas znudzili. W serialach typu „Wiadomości” te same
              zgrane twarze, odzywki, te same bure garnitury. W dodatku mężczyźni nie mają
              wpływu na nic, co dla nas ważne – ani na gospodarkę, ani na rozrywkę. Nawet
              polityka im się wymyka. Co innego kobiety – tu indywidualność goni indywidualność."
              zyciegwiazd.onet.pl/1380723,1,10_kobiet_ktore_poruszyly_polske,artykul.html

              Stąd mężczyzna udający staruszkę (kobietę, bądź co bądź;))
              • kowalik22 Re: Pozdrowienia 28.12.06, 15:47
                kmsanczia napisała:
                > Jest na to wytłumaczenie:
                > "W mijającym roku mężczyźni nas znudzili. W serialach typu „Wiadomości
                > 221; te same
                > zgrane twarze, odzywki, te same bure garnitury. W dodatku mężczyźni nie mają
                > wpływu na nic, co dla nas ważne – ani na gospodarkę, ani na rozrywkę. Naw
                > et
                > polityka im się wymyka. Co innego kobiety – tu indywidualność goni indywi
                > dualność."
                > zyciegwiazd.onet.pl/1380723,1,10_kobiet_ktore_poruszyly_polske,artykul.html


                Ambitny i wybitny ten artykuł;) Temat przewodni: życie gwiazd;)
                Do Lolki: mężczyzna, by był przystojny, musi być koniecznie brunetem. Nie
                jestem, niestety, brunetką.
                Ja zwykła matka Polka jestem;)
                Co wzięte razem "do kupy" coś mi przypomina - była jakaś wątpliwość co do płci
                innego przystojnego bruneta ;)
      • lolaxyz Re: Pozdrowienia 28.12.06, 14:36
        myrha4 napisał:

        > Ja też Ciebie pozdrawiam, tym bardziej, że wyglądałeś jak mężczyzna, a tu
        > udajesz kobietę:)
        > jeszcze raz pozdrawiam niby staruszkę.

        A jak już ten kowalik wyglada na faceta to czy chociaż na przystojnego? :))
        He he
        • kmsanczia Re: Pozdrowienia 28.12.06, 14:41
          > myrha4 napisał:
          > > Ja też Ciebie pozdrawiam, tym bardziej, że wyglądałeś jak mężczyzna

          Biedna Kowalik, pewnie ma wąsy alboco...
          • kowalik22 Re: Pozdrowienia 28.12.06, 14:43
            kmsanczia napisała:
            > Biedna Kowalik, pewnie ma wąsy alboco...
            Alboco, KM, alboco...
            • kmsanczia Re: Pozdrowienia 28.12.06, 14:44
              Alboco też?? łomatko
              • lolaxyz Re: Pozdrowienia 28.12.06, 16:14
                Ja w sprawie sygnaturki Kmsanczi.
                z drżeniem zapytam - ma ktoś pająka ?
                łaaaaaaaaaaaaaa
                • kowalik22 Re: Pozdrowienia 28.12.06, 16:19
                  > z drżeniem zapytam - ma ktoś pająka ?

                  Wirtualnego?
                  • lolaxyz Re: Pozdrowienia 28.12.06, 16:26
                    wirtualny moze byc paskudny ale przadziwą grozę budzi prawdziwy (taki włochaty
                    z grubym łapami) bleeeeee
                    • kowalik22 Re: Pozdrowienia 28.12.06, 16:37
                      Lola, pająków boją się tylko słabe kobietki i dzieci:)
                      Poza tym te "włochate" chyba w Polsce nie występują.
                      Oswój swój lęk zatem;)
                      • iod Re: Pozdrowienia 28.12.06, 16:57
                        o, a ja chciałam inaczej powiedzieć, że przynajmniej wiadomo, że prawdziwa
                        kobieta i nikogo nie udaje. Lola znaczy. W kontekście pająków. Znaczy ;)
                        • kmsanczia Re: Pozdrowienia 28.12.06, 16:58
                          Chyba jednak udaje, gdzie by na nią wlazł taki włochaty z wielkimi łapami?? Z
                          zoo uciekł? ;))
                        • kowalik22 Re: Pozdrowienia 28.12.06, 17:01
                          > przynajmniej wiadomo, że prawdziwa
                          > kobieta i nikogo nie udaje. Lola znaczy. W kontekście pająków. Znaczy ;)

                          Znaczy, że jak kobieta się włochatych pająków, co nie żyją w Polsce, nie boi,
                          to kobietą nie jest? ;)
                          • iod Re: Pozdrowienia 28.12.06, 17:02
                            może być, i być może :)
                            Ja się boję. Niech sobie żyją gdzie chcą, boję się. Ale to nie o mnie miało być
                            przeca (hihihihi) ;)
                          • olla1660 Re: Pozdrowienia 28.12.06, 17:05
                            Jak nie żyją, kiedy ja wczoraj takiego w telewizji widziałam. Co prawda przez
                            ekran szklany, ale wyglądał prawdziwie i bardzo włochato... Kobiety mdlały...
                            • olla1660 Re: Pozdrowienia 28.12.06, 17:06
                              Ja też zemdlałam i obudziłam się dopiero rano. Jakiś kotek to jeszcze, ale
                              pająk - choćby nie wiem jak włochaty - odpada...
                              • kowalik22 Re: Pozdrowienia 28.12.06, 17:09
                                Chyba już odejdę od komputera, bo mnie boki normalnie od śmiechu bolą:)
                                Oj, dziewczyny;)

                                Bo CHYBA dziewczyny? :))))))
                                • kmsanczia Re: Pozdrowienia 28.12.06, 17:23
                                  kowalik22 napisała:
                                  > Bo CHYBA dziewczyny? :))))))

                                  Kow nie mierz wszystkich swoją miarą. ;]]
                                  • kowalik22 Re: Pozdrowienia 28.12.06, 17:28
                                    E, to chyba nie o mnie?
                                    To ja ciągle piszę, że nie jestem kobietą? ;)
                                    Toż to (ostatnio) Twoja miarka.
                                    Przedtem ino Papirus widział we mnie Roberta. Dzielnie go zastępujesz;)
                                    • kmsanczia Re: Pozdrowienia 28.12.06, 22:11
                                      Ja się Papirusa nie słucham, ale Myrha dał mi do myślenia. ;)
                                      • lolaxyz Re: Pozdrowienia 29.12.06, 08:18
                                        Cześć Dziewczyny (oraz oczywiście Kowaliku :)))

                                        No nieźle poniosło Was z tymi pająkami :)) co do wielkich nie zgodzę zię, że
                                        występują tylko w zoo i tv, występują też w piwnicach, garażach, łażą
                                        winogronach itp. brrrrr.
                                        No i rozszyfrowałyście mnie, że z tymi pająkami to miało być tak niby na dowód
                                        że ja jestem kobieta prawdziwa - słaba, krucha i bojaźliwa i takie tam. Przykra
                                        prawda jest taka, że to one mdleją na mój widok :((, nawet te z telewizji
                                        (odbiornik też wybucha ze zgrozy jak na niego patrzę).
                            • iod Re: Pozdrowienia 28.12.06, 17:08
                              no i to rozumiem. Omdlewanie mi kiepsko wychodzi - raczej ucieczkę preferuję,
                              bądź unikanie z zasady.
                              dość o pająkach - śmigać do fryzjera kobiety i kusić dzisiaj. Dzień pocałunków
                              ponoć.
                              • kowalik22 Re: Pozdrowienia 28.12.06, 17:12
                                Dzień pocałunków? Wieczór chyba;)
                                Ale żeby zaraz do fryzjera?
                                Toż od tych pocałunków i tak się fryzura rozwichrzy:)
                                • olla1660 Re: Pozdrowienia 28.12.06, 17:16
                                  kowalik22 napisała:

                                  > Toż od tych pocałunków i tak się fryzura rozwichrzy:)

                                  Święta prawda, ja tam nigdzie nie idę...
                                  • kowalik22 Re: Pozdrowienia 28.12.06, 17:21
                                    No nie, w klawiaturę nie mogę trafić ze śmiechu.
                                    Ja jednak idę - pies mnie wyciąga na spacer.
                                    Teraz już naprawdę miłego wieczoru wszystkim życzę (i tych pocałunków) ;)
                                • iod Re: Pozdrowienia 28.12.06, 18:30
                                  kowalik22 napisała:

                                  > Dzień pocałunków? Wieczór chyba;)
                                  > Ale żeby zaraz do fryzjera?
                                  > Toż od tych pocałunków i tak się fryzura rozwichrzy:)

                                  A czemu nie dzień? Coś stoi/stało na przeszkodzie?
                                  ... a fryzjer żeby kusić, napisałam przecież...a Ty praktycznie tylko do
                                  tematu...że się niby rozwichrzy, to co, niby nie warto?...;)



                                  • lolaxyz Re: Pozdrowienia 29.12.06, 10:03
                                    Chyba zaczeło się wielkie przedsylwestrowe fryzurowanie :))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka