20.02.07, 10:49
Witam. Ogłaszam apel do mas pracujących w Birczy. Poszukuję osób do stwożenia
komórek organizacyjnych Komunistycznej Partii Polski.Mam nadzieję iż nasza
wspólna walka z imperializmem skończy się wkrótce sukcesem - pełnym
wyzwoleniem klasy robotniczej.Czekam na chętnych.
Obserwuj wątek
    • stodrugi Re: KPP 20.02.07, 15:30
      pozwole sobie zauwazyc ze uzyte przez ciebie okreslenie "masy pracujace" w
      odniesieniu do birczy wywolalo na mej twarzy oslupienie pomieszane z wybuchem
      szczerej, niczym nie zmaconej radosci :)))
    • darino raczej masy niepracujące :))) 20.02.07, 17:00
      A poza tym z historii pamiętam, że niewielu KPP-owców przeżyło - wykończyli ich
      towarzysze z wschodu :)))
    • non-b Re: KPP 23.02.07, 23:48
      ten niewinny apel może wkrótce wywołać impuls, który zmieni oblicze Naszej
      gminy ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka