straznik-rewolucji
20.02.07, 10:49
Witam. Ogłaszam apel do mas pracujących w Birczy. Poszukuję osób do stwożenia
komórek organizacyjnych Komunistycznej Partii Polski.Mam nadzieję iż nasza
wspólna walka z imperializmem skończy się wkrótce sukcesem - pełnym
wyzwoleniem klasy robotniczej.Czekam na chętnych.