gocha66 18.08.05, 10:06 Witam, Może ktoś się orientuje czy jest może już na naszym osiedlu trzepak? Pozdrawiam, Gośka Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
neuron8 Re: Trzepak 18.08.05, 10:25 Jeszcze nie ma, rozmawialme z P. Krzysztofem jakis czas temu, mieli sie zastanowic w temacie, bo w sumie przydatna sprawa. Ale CZY bedzie, gdzie będzi i kiedy bedzie to nie mam pojecia. Ale jak co sami sobie mozemy cos wykombinowac, raczje nie powinno byc z tym problemu. Odpowiedz Link