18.08.05, 10:06
Witam,

Może ktoś się orientuje czy jest może już na naszym osiedlu trzepak?

Pozdrawiam,
Gośka
Obserwuj wątek
    • neuron8 Re: Trzepak 18.08.05, 10:25
      Jeszcze nie ma, rozmawialme z P. Krzysztofem jakis czas temu, mieli sie
      zastanowic w temacie, bo w sumie przydatna sprawa. Ale CZY bedzie, gdzie będzi
      i kiedy bedzie to nie mam pojecia. Ale jak co sami sobie mozemy cos
      wykombinowac, raczje nie powinno byc z tym problemu.
    • kubek55 Re: Trzepak 26.08.05, 15:27
      Ja tez sie nad tym zastanawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka