Dodaj do ulubionych

Krakowiaczek 4 czerwca :)

28.05.07, 20:03
dżizas, od jutra przestaję korzystać z netu wink
udzielam się, udzielam.. zbiorowiska ras, płci, pasji i komórek...

kobieto, do rzeczy..
ekhem
uwaga
ktoś z Krakowa bądź okolic ma ochotę na grzane wino w w/w terminie? smile
bo jadę na środowe nagranie i zamierzam się pięknie doprawić wink))
z przyjemnością poznam ekipę krakowską, jeśli takowa tu jest.
poświecę uśmiechem, pogadam, popsioczę na politykę, mogę nawet zatańczyć i
pomasować, ale tu już kwestia zabawy znakomitej wink
no i o masażu rzeczywistym mowa, a nie takim, jaki co poniektórym erotomanom
w tem momencie gorącem do głowy przychodzi. mrau.. wink)
dobra, wystarczy smile
Obserwuj wątek
    • konrado80 Re: Krakowiaczek 4 czerwca :) 28.05.07, 20:11
      a nie moze to byc termin 4 lipca?? smile
      • phimamdosc matko jedyna! 28.05.07, 20:24
        a ten zawsze marudzi smile))

        jasne, że może, Konrado smile
        ale pierwej czerwcówka musi być, a co smile

        jednakowoż żeby Ci przykro nie bylo, sprawdziłam kalendarium i tego dnia
        lipcowego mam .. no wiesz.. sorry no.. wybacz, nie chciałam, ale muszę to
        powiedzieć.. wolne smile
        • konrado80 Re: matko jedyna! 28.05.07, 23:32
          wiec najezdzamy Krakow?? smile
          • phimamdosc pytanie! 28.05.07, 23:34
            się wie!
            smile
            • konrado80 Re: pytanie! 28.05.07, 23:50
              no to przygotuj Nenelke ze przyjezdzam smile))
              • phimamdosc Re: pytanie! 28.05.07, 23:57
                konrado80 napisał:

                > no to przygotuj Nenelke ze przyjezdzam smile))

                oszalałeś?! tyle czasu na ucieczkę?!
                • konrado80 Re: pytanie! 29.05.07, 00:02
                  fakt, masz racje
                  zrobimy jej niespodzianke smile
                  tylko nie wspominaj przy niej o sokach ananasowych i kubusiach i
                  marchewkach big_grinDD
                  • phimamdosc Re: pytanie! 29.05.07, 00:05
                    konrado80 napisał:

                    > tylko nie wspominaj przy niej o sokach ananasowych i kubusiach i
                    > marchewkach big_grinDD

                    nawet mi do głowy nie przyszło. ja się z Nen całuję, a nie karmię soczkami.
                    Konrado, zmień podejście do kobiet, pliss... bo naprawdę nikogo na wesele nie
                    znajdziesz smile))
                    • konrado80 Re: pytanie! 29.05.07, 00:11
                      czyli, co masz na mysli??
                      • phimamdosc Re: pytanie! 29.05.07, 00:17
                        oj tam aj tam smile tak sobie żartuję.
                        w Częstochowie wymodlę dla Cię świetną partnerkę na wesele i jeszcze lepszą
                        imprezę w Krakowie smile
                        dobrej nocy smile
                        • konrado80 Re: pytanie! 29.05.07, 00:33
                          nie no, powiedz o co chodzi?? jak niby traktuje, a jak powinienem??
                          nie trzeba, bo mam juz dwie osoby, czekam tylko na odpowiedz tej pierwszej, czy
                          bedzie mogla czy nie, jak nie to pojdzie ze mna Matysia, chyba znasz ja
                          slodkich snow i do milego
                          • burykrow Re: pytanie! 29.05.07, 01:25
                            gdybyś znalazł jeszcze jedną mogły by zagrać w pokera i wówczas wygrywająca...
                            • phimamdosc Re: pytanie! 29.05.07, 03:31
                              bury, jesteś nieziemski smile)))

                              chcecie kanapkę? wink dziecię mi wyrusza na wycieczkę za godzinę, trza prowiant
                              szykować.
                              ech, góry...
                              • cafe_girl Re: pytanie! 29.05.07, 09:32
                                > chcecie kanapkę? wink dziecię mi wyrusza na wycieczkę za godzinę, trza prowiant
                                > szykować

                                łomatko... szykować kanapki o 3:30, podziwiam smile
                                nadal masz wszystkie palce?
                                • phimamdosc Re: pytanie! 29.05.07, 18:33
                                  cafe_girl napisała:

                                  > > chcecie kanapkę? wink dziecię mi wyrusza na wycieczkę za godzinę, trza prow
                                  > iant
                                  > > szykować
                                  >
                                  > łomatko... szykować kanapki o 3:30, podziwiam smile
                                  > nadal masz wszystkie palce?

                                  pracowałam cały dzień masując, jednego się nie doliczyłam, ale to pewien głodny
                                  pan chyba odgryzł. w ferworze nie zauważyłam smile)
                                  ależ burza była, jak dziecię odprowadzałam... myślałam, że mi piorun w
                                  parasolkę strzeli. ładny czubek ma. to po mnie wink
                          • cafe_girl Re: pytanie! 29.05.07, 10:49
                            > nie trzeba, bo mam juz dwie osoby, czekam tylko na odpowiedz tej pierwszej,
                            czy
                            >
                            > bedzie mogla czy nie,

                            konrado ale Ty sie może jeszcze zastanów, bo dwie to wcale nie tak dużo wink jak
                            ta pierwsza nie bedzie mogła, a ta druga sie nie sprawdzi... myśle że jeszcze
                            ze dwie w zapasie by sie przydały
                            nie zaszkodzi sie "zabezpieczyć"
                      • fleshless Re: pytanie! 29.05.07, 11:23
                        konrado80 napisał:

                        > czyli, co masz na mysli??

                        może chodziło o to, żebyś łapał maksymalnie 5 srok za ogon? ;>
                        • rekin.ludojad Napiszmy ogłoszenie specjalnie dla Konrado 29.05.07, 11:34
                          smile


                          BYLE BYŁA
                          • konrado80 Re: Napiszmy ogłoszenie specjalnie dla Konrado 29.05.07, 19:32
                            macie jeszcze cos do powiedzenia w tym temacie??
                            zalosni jestescie...
    • lesze.k Re: Krakowiaczek 4 czerwca :) 29.05.07, 13:17
      > bo jadę na środowe nagranie i zamierzam się pięknie doprawić wink))
      Polecam pikantne koktajle wink
    • czarny.onyks Re: Krakowiaczek 4 czerwca :) 30.05.07, 23:05
      to ja poproszę o szczegółysmile
      może uda się wdepnąc i poznać taką zakręconą kobietę i resztę forumkówwink
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka