Konto oszczędnościowe

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.11, 21:08
Chce założyć konto oszczędnościowe, przeglądam różne rankingi, ale wszędzie najlepsze oferty tylko dla tych, którzy w danym banku mają już ror. Mój bank nie ma oferty dla oszczędzających, a z drugiej strony nie chce zmieniać banku. Kojarzycie jakieś konto oszczędnściowe z dobrym oprocentowaniem dla klientó "z zewnątrz"?
    • Gość: giełdowiec Re: Konto oszczędnościowe IP: *.dynamic.chello.pl 23.08.11, 22:32
      No jak to bank "nie ma oferty dla oszczędzających"? Co to za bank? Nie wierzę.
      to chyba jakiś absurd, chyba że chodzi o beznadziejne oprocentoanie lokaty. w to jestem w stanie uwierzyć.
      • Gość: na.strychu Re: Konto oszczędnościowe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.11, 23:26
        W pekao, wszystko tak nisko oprocentowane (lokata, konto niby oszczędnościowe), że chyba nie opłaca się z tego korzystać, jak się ma nieduże oszczędności. Inaczej jeden przelew ponad limit i zjedzone nie tylko odsetki, ale jeszcze dołożyć trzeba do tego interesu:(
        • Gość: ciekawska Re: Konto oszczędnościowe IP: *.cgates.lt 24.08.11, 11:44
          na.strychu, jest jakiś szczególny powód, że jeszcze nie zrezygnowałeś z pekao? Bank aż się prosi o rozwiązanie umowy.
          • liberalna_zydowska_masoneria Re: Konto oszczędnościowe 24.08.11, 16:30
            Ten sam powód, co zwykle. Bezwład. Ja w banku ING też tkwię głównie z tego powodu ;)
            • roez Re: Konto oszczędnościowe 25.08.11, 15:00
              No pięknie. A ja właśnie coraz nędzniejszy mBank na ING chciałem zmieniać..
              • Gość: Piston46 Re: Konto oszczędnościowe IP: *.dynamic.chello.pl 25.08.11, 20:55
                Ja z kolei zastanawiam się nad przejściem do Alior banku. Myślicie, że to dobry ruch?
        • kaminela Re: Konto oszczędnościowe 24.08.11, 17:17
          Chyba lepiej wyjdziesz na zmianie banku - nie znam opłat za konto w pekao, ale dużo banków daje teraz konto bez opłat, albo opłaty minimalne. A można wtedy otworzyć oszczędnościowe na dobrych warunkach - bo rzeczywiście dla klientów warunki są lepsze niż ludzi "z ulicy". Może rozwiązaniem byłoby to reklamowane przez Manna i Maternę konto z 7 proc.;) Ale nie znam szczegółów, tyle, co na bilbordach widziałam - swoją drogą, pamiętam twarze z reklamy, ale nie mogę sobie przypomnieć jaki to bank:)
        • sugar.kowalczyk Re: Konto oszczędnościowe 24.08.11, 20:32
          jesteś pewien, że pekao nie ma konta oszczędnościowego ani żadnego tego typu rachunku? wiem, że najwygodniej czytać wszystko w internecie lub gazetach, ale czasem warto się przejść do oddziału. obsługa banków bywa bardzo przydatna, szczególnie jak jest "zbyt szczera" i odradza zamiast polecać:)
    • chahandra Re 25.08.11, 13:18
      Kompetentna obsługa w pekao? Jeśli już, to trzeba się z dala trzymać od oddziałów, które rpzejęli od bph. Mam taki opd blokiem, pracownice jeszcze długo po przejśiu pod szyld pekao nie amiłay pojęcia o ofercie i nie ogarniały tego ich systemu - zmiana moich danych dresowych zajęła babce pół godziny,a i tak potrzebowała konsultacji u innych rpacownic.Kilka takich sytuacji też w innych oddziałach i podziękowałam, dałam się namówić Justynie Kowalczyk na Polbank;) i jestem zadowolona, otworzyłam ror i do tego dobrze oprocentowane konto oszczędnościowe.
      • Gość: ciekawska Re: Re IP: *.cgates.lt 28.08.11, 14:33
        Jakim cudem dałaś się przekonać do Polbanku?!
    • Gość: Krzysztof Re: Konto oszczędnościowe IP: *.pila.vectranet.pl 19.11.11, 08:13
      Witam! Spróbuj tutaj poszukać: www.investpuls.pl . Może na tej stronie znajdziesz odpowiedź. Pozdrawiam.
    • Gość: Mirekkkkkkkkkkk Re: Konto oszczędnościowe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.12, 22:52
      Najlepiej skorzystaj z porównywarki kont w szybki i latwy sposob znajdziesz cos dla siebie. Polecam jedna z lepszych na necie cf.pieniadz.pl/kontaoszczednosciowe/

      Pozdrawiam
    • wormtamer ranking kont oszczędnościowych 10.02.12, 13:39
      Ranking kont oszczędnościowych, najświeższy. Chyba wszystko jasne? :)
      wyborcza.biz/finanse/1,105684,11118848,Ranking_kont_oszczednosciowych__Ktore_banki_zaplaca.html
Pełna wersja