Gość: Tomek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.03, 11:49 Niestety podpisałem umowę z DF. Kazali mi coś wpłacać ale nie wpłacałem. Jak się od nich uwolnić? Pomóżcie. Proszę Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
czuk1 Re: Deutsche Finanse 04.11.03, 13:57 Gość portalu: Tomek napisał(a): > Niestety podpisałem umowę z DF. Kazali mi coś wpłacać ale nie wpłacałem. Jak > się od nich uwolnić? Pomóżcie. Proszę Teraz pytasz? Odpowiedz Link Zgłoś
grail Re: Deutsche Finanse 04.11.03, 18:00 sprawdzić paragraf pt. "rozwiązanie umowy?" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pawełek Re: Deutsche Finanse IP: *.bci.net.pl 13.11.03, 17:20 Co to jest Deutsche Finanse? Czy ktoś jest w stanie powiedzieć kilka słów na ich temat? Odpowiedz Link Zgłoś