Dodaj do ulubionych

Deutsche Finanse

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.03, 11:49
Niestety podpisałem umowę z DF. Kazali mi coś wpłacać ale nie wpłacałem. Jak
się od nich uwolnić? Pomóżcie. Proszę
Obserwuj wątek
    • czuk1 Re: Deutsche Finanse 04.11.03, 13:57
      Gość portalu: Tomek napisał(a):

      > Niestety podpisałem umowę z DF. Kazali mi coś wpłacać ale nie wpłacałem. Jak
      > się od nich uwolnić? Pomóżcie. Proszę

      Teraz pytasz?
      • grail Re: Deutsche Finanse 04.11.03, 18:00
        sprawdzić paragraf pt. "rozwiązanie umowy?"
    • Gość: pawełek Re: Deutsche Finanse IP: *.bci.net.pl 13.11.03, 17:20
      Co to jest Deutsche Finanse? Czy ktoś jest w stanie powiedzieć kilka słów na
      ich temat?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka