lesio113
02.05.10, 06:46
Właśnie dotarła do mnie smutna wiadomość zmarł Pan Józef Kędzierski, wspaniały
człowiek,gospodarz u którego spędziłem wiele lat wakacji wynajmując pokoje.Już
nigdy nie wyjdzie rano ze swojego domu i nie przywita nas: "WITAM MOICH
WCZASOWICZÓW"........................