Dodaj do ulubionych

ZMARŁ PAN JÓZEF KĘDZIERSKI.

02.05.10, 06:46
Właśnie dotarła do mnie smutna wiadomość zmarł Pan Józef Kędzierski, wspaniały
człowiek,gospodarz u którego spędziłem wiele lat wakacji wynajmując pokoje.Już
nigdy nie wyjdzie rano ze swojego domu i nie przywita nas: "WITAM MOICH
WCZASOWICZÓW"........................
Obserwuj wątek
    • przedziwna1 Re: ZMARŁ PAN JÓZEF KĘDZIERSKI. 02.05.10, 07:39
      Przykro mi...
      • lesio113 Re: ZMARŁ PAN JÓZEF KĘDZIERSKI. 03.06.10, 23:07
        Dziwne nikt nie pamięta Pana Józefa?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka