04.04.06, 14:19
czytam właśnie "Gry i zabawy małżeńskie i poza małżeńskie" Grocholi i
Wiśniewskiego, czytał ktoś ? smileco prawda w autobusie nie mogłam sobie
pozwolić na gromki śmiech ale napawa mnie nieukrywanym optymizmemsmile))
Obserwuj wątek
    • vertigo5 Re: Książka 04.04.06, 14:30
      Ten Wisniewski od "Samotności w sieci" ???
      O Jezu...
      • libra22 Re: Książka 04.04.06, 14:34
        Też nie podobało Ci się "samotność w sieci"?wink

        Brzoza - jeśli książka fajna to sobie ją może kupięsmile
        • mindsailor Re: Książka 04.04.06, 14:38
          ja tez nie lubię ani wisniewskiego ani grocholisad
        • vertigo5 Re: Książka 04.04.06, 21:33
          libra22 napisała:

          > Też nie podobało Ci się "samotność w sieci"?wink
          >
          Przeczytałem tak troche więcej niż połowę, może z 60 % tej powieści.
          Nie dałem rady tego skończyć... . Rzadko miewałem w ręku takie grafomaństwo...
          Nie twierdzę jednak, że facet jest głupi. Wręcz przeciwnie ! Umie bardzo dobrze
          operować słowem . Podejrzewam, ze napisał po prostu dla pieniędzy taka łzawą
          opowiastkę dla dojrzewającej młodzieży... .

      • brzoza75 Re: Książka 04.04.06, 14:45
        książka w formie dialogu więc co innego typowe poradniki smile
        ubaw po pachi smile))
        • mindsailor Re: Książka 04.04.06, 14:49
          a kto czytał "mis czyli rzecz o stanisławie barei"?
          tam jest tez niezły ubawsmile))
          • brzoza75 Re: Książka 04.04.06, 14:51
            niestety nie sad
            • mindsailor Re: Książka 04.04.06, 14:54
              polecam, obsmiejesz sie jak norkasmile))
              ostatnio, w ramach rozweselenia się, oglądam namietnie polskie komedie na
              dwójce w każdy czwartek o 20.00smile jak lubisz taki rodzaj humoru, to polecam -
              ja rycze za smiechu na głossmile))
              • brzoza75 Re: Książka 04.04.06, 15:10
                super,ja rycze na kabaretach w weekendy, podobno Halama był w Komedii w Wwie
                ostatnio, muszę sprawdzic kiedy będzie powtórkasmile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka