brzoza75 04.04.06, 14:19 czytam właśnie "Gry i zabawy małżeńskie i poza małżeńskie" Grocholi i Wiśniewskiego, czytał ktoś ? co prawda w autobusie nie mogłam sobie pozwolić na gromki śmiech ale napawa mnie nieukrywanym optymizmem)) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vertigo5 Re: Książka 04.04.06, 14:30 Ten Wisniewski od "Samotności w sieci" ??? O Jezu... Odpowiedz Link
libra22 Re: Książka 04.04.06, 14:34 Też nie podobało Ci się "samotność w sieci"? Brzoza - jeśli książka fajna to sobie ją może kupię Odpowiedz Link
mindsailor Re: Książka 04.04.06, 14:38 ja tez nie lubię ani wisniewskiego ani grocholi Odpowiedz Link
vertigo5 Re: Książka 04.04.06, 21:33 libra22 napisała: > Też nie podobało Ci się "samotność w sieci"? > Przeczytałem tak troche więcej niż połowę, może z 60 % tej powieści. Nie dałem rady tego skończyć... . Rzadko miewałem w ręku takie grafomaństwo... Nie twierdzę jednak, że facet jest głupi. Wręcz przeciwnie ! Umie bardzo dobrze operować słowem . Podejrzewam, ze napisał po prostu dla pieniędzy taka łzawą opowiastkę dla dojrzewającej młodzieży... . Odpowiedz Link
brzoza75 Re: Książka 04.04.06, 14:45 książka w formie dialogu więc co innego typowe poradniki ubaw po pachi )) Odpowiedz Link
mindsailor Re: Książka 04.04.06, 14:49 a kto czytał "mis czyli rzecz o stanisławie barei"? tam jest tez niezły ubaw)) Odpowiedz Link
mindsailor Re: Książka 04.04.06, 14:54 polecam, obsmiejesz sie jak norka)) ostatnio, w ramach rozweselenia się, oglądam namietnie polskie komedie na dwójce w każdy czwartek o 20.00 jak lubisz taki rodzaj humoru, to polecam - ja rycze za smiechu na głos)) Odpowiedz Link
brzoza75 Re: Książka 04.04.06, 15:10 super,ja rycze na kabaretach w weekendy, podobno Halama był w Komedii w Wwie ostatnio, muszę sprawdzic kiedy będzie powtórka Odpowiedz Link