28.12.06, 22:42
Na zaprzyjaźnionum forum jest link do strony:

alibi.zdrada.pl/
gdzie można sobie zamówic fajne preteksty do... zdrady, a owa firma zapewnia
alibi. Może komuś się przyda...
Obserwuj wątek
    • weekenda Re: Alibi. 28.12.06, 23:09
      ja pierdziu... sztuczne cycki, penisy, zęby, włosy, zastępcze matki, sztuczne
      zdrady... sad(((((((((((((((((((
      • crazysoma A mnie sie podoba, 28.12.06, 23:18
        ze "Oczywiście i kobiety mogą zostać naszymi klientami. Nikogo nie
        dyskryminujemy, nikogo nie umoralniamy". Rownouprawnienie nabiera sensu. Swiat
        wreszcie zrozumial, ze kobiety tez moga zdradzac. Slodkie.


        • weekenda Re: A mnie sie podoba, 28.12.06, 23:22
          wink))
    • 0lana Re: Alibi. 28.12.06, 23:26
      O matko,czego to ludzie nie wymysla...,niektorzy to maja niesamowite pomysly na robienie kasy.
      • crazysoma Re: Alibi. 28.12.06, 23:50
        Ludzie rozne rzeczy wymyslaja, ale reszta nie musi z tego korzystac.
    • 1madzia Re: Tricolour i "Alibi" 29.12.06, 10:39
      Tri, czy Ty reklamujesz swoją firmę?
      • julka1800 Re: Tricolour i "Alibi" 29.12.06, 10:49
        tez o tym myślałam smile
      • tricolour Nie reklamuję, a... 29.12.06, 18:09
        ... firma też jest jak najbardziej cudza. Uważam pomysł za całkiem niezły, ale
        korzystać nie zamierzam.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka