Witajcie....
Pisałam tu kiedyś trochę, ale to już dość dawno było

Muszę sie pożalić, bo czuje taka okropną pustkę...najgorzej wieczorem, choc
teraz też nielepiej... czy to normalne ,ze myślę w takich chwilach o eks??
Choc wiele krzywdy mi zrobił....ale zanim zrobił...było tak cudownie

( mam
wrazenie ,ze nikog juz tak nie będę potrafiła kochać jak jego
Plisss... niech ktoś mnie przytuli