Ponownie dzień dobry

3 dni temu skonczylam z ciężkim sercem relacje z Panem B.;/ Chciałabym poprosić kogoś jeśli oczywiście mialby ochote mi pomóc i rozjasnic sytuację... Jaki on ma obecnie do mnie stosunek, co do mnie czuje i czy może w najbliższym czasie będzie jednak chciał sam odnowić nasza relację, czy jeszcze kiedyś się spotkamy ;/ czy zwyczajnie powinnam przestać się łudzić bo to kategoryczny koniec relacji;/
Bardzo będę wdzięczna za pomoc

pozdrawiam