Dodaj do ulubionych

Pomoc ode mnie

29.03.20, 19:23
Nie wiem czy ten post jest zgodny z regulaminem. Piszę go z ofertą pomocy, bo nie ma mnie w ojczyźnie, nic nie mogę od siebie pomóc ficzycznie rodakom, bo stoję na pierwszej linii frontu medycznego zagranicą.
Jedynie mogę pomóc na odległość.

Jeśli ktoś z was jest pełen niepokoju, strachu, ma czarne myśli, boi się co dalej - słowem stracił równowagę ducha, emocji i myśli, to niech napisze. Oczyszcze, podniosę i uzdrowie ciało, ducha, emocje i umysł energią reiki na odległość.
Mogę tylko 1 osobie dziennie że względu na dyżury w pracy. Umawiamy się na konkretny dzień i godzinę,. szczegóły ustalamy mailowo. Obniżam też stawkę (branża ezo wymaga higieny energetycznej bez długów).

Kontakt przez stronę bloga lub lenkasieben@gmail.com

Algario, nie kasuj. Naprawdę czuję, że ludzie są w strachu i muszę pomóc tym, co umiem rewelacyjnie.

Pozdrawiam was i trzymajcie się ❤️

--
Blog QMieczy
Obserwuj wątek
    • algaria Re: Pomoc ode mnie 02.04.20, 13:40
      Nie będę kasować, w takiej sytuacji jaką mamy każdy rodzaj pomocy jest potrzebny. Dobrej energii Ci życzę, siły i zdrowia. smile

--
      I oto stoję, biedny głupiec, wiedząc tyle co przedtem. - "Faust"
      • krolowa.mieczy Re: Pomoc ode mnie 03.04.20, 20:29
        Dziękuję smile

Jeszcze powiem, choć tego nie robię publicznie a tylko indywidualnie po reiki: moje reiki nie jest tylko wysyłaniem energii. Jakkolwiek to zabrzmi: od drugiej inicjacji mam otwarte 3 Oko tak, jak niektórzy dopiero po Mistrzu i SBF. Oznacza to, że widzę różne rzeczy dotyczące danego człowieka w reiki, rozmawiam z jego duszą, widzę zwierzęta mocy, przewodników duchowych (jeśli zechcą się pokazać), czasami wewnętrzne dziecko (jeśli akurat tego dotyczy intencja), oczyszczam sposobami moich przodków. Widzę również orhany które nie funkcjonują dobrze i je uzdrawiam energetycznie (czasem wychodzi coś w rodzaju fantomowej chirurgii). W każdym razie widzę. Wiem, że brzmi to niewiarygodnie, dziwnie. Ale tak mam.
        Więc jeśli ktoś wewnętrznie czuje że jest gotowy na coś - zapraszam. Sprawdzę czy to prawda, że jest gotowy.
        Ok, to wszystko. Nie opowiadam tego wokół bo ci, co najgłośniej mówią zazwyczaj nic nie potrafią.

Pozdrawiam was jeszcze raz i bądźcie zdrowi

--
        Blog QMieczy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka