15.05.15, 05:46
Słuchaj kolego oznacze ciebie jako niewidocznego więc możesz dawać wstrzyki ty znikasz z tego forum dla mnie.
Obserwuj wątek
    • mercury_staff Re: Rangar 15.05.15, 05:49
      wygasiłem ragnara i eszmeraldę ditto tak będzie najlepiejsmile
      • ditta12 Re: Rangar 15.05.15, 09:01
        A wygaszajcie się nawzajem jak chcecie,wolna wola,ja tam czytam wszystko jak leci big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka