mercury_staff 15.05.15, 05:46 Słuchaj kolego oznacze ciebie jako niewidocznego więc możesz dawać wstrzyki ty znikasz z tego forum dla mnie. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mercury_staff Re: Rangar 15.05.15, 05:49 wygasiłem ragnara i eszmeraldę ditto tak będzie najlepiej Odpowiedz Link
ditta12 Re: Rangar 15.05.15, 09:01 A wygaszajcie się nawzajem jak chcecie,wolna wola,ja tam czytam wszystko jak leci Odpowiedz Link