15.05.15, 15:55
Powiem Ci człowieku bo jestem pjany i prawdę Ci napiszę, nie mam do ciebie urazy jesteś i wprasowałeś się w to forum,nie wiem czy to mnie cieszy czy nie po prostu jesteś a skoro jesteś to chciałbym normalnie z tobą pisać.
Obserwuj wątek
    • mercury_staff Re: Rangar 15.05.15, 16:12
      rangar nie zrobił mi nic złego nie czuję do niego empatii, nie mogę człowieka gnoic dlatego że mi się to podoba tak piszę bo jestem prawie nachlany i mam własne sumienie, nie uważam że jest złym człowiekiem.Jednak jest trochę dzieckiem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka