mercury_staff
15.05.15, 15:55
Powiem Ci człowieku bo jestem pjany i prawdę Ci napiszę, nie mam do ciebie urazy jesteś i wprasowałeś się w to forum,nie wiem czy to mnie cieszy czy nie po prostu jesteś a skoro jesteś to chciałbym normalnie z tobą pisać.