Dodaj do ulubionych

dr. Ewa Drozd??

15.12.05, 15:39
zna, moze ktos,??
bede wdzieczna za infosmile)
Obserwuj wątek
    • kasiam306 Re: dr. Ewa Drozd?? 16.12.05, 15:55

      z Warszawy? slyszalam o niej dobre opinie-chociaz sama korzystam z dr G.Kyziol-
      Otto
      • amiki Re: dr. Ewa Drozd?? 19.12.05, 12:32
        tak z Wawy,
        bylam u niej 1 razy, wydaje sie ok, zobaczymy jak bedziesmile)
        • iwetta26 DO KASIAM 04.01.06, 17:28
          ja takze bylam u p.dr Otto,ale szczerze mowiąc nie za bardzo mi sie
          spodobala.Juz samo to,ze zapisala mi duze dawki wit A przy hashimoto zle o niej
          swiadczy,zrezygnowalam z niej.A jak Ty oceniasz p.doktor?moze mialas więcej
          szczescia?
          • kasiam306 Re: DO KASIAM 05.01.06, 13:26
            no coz - ja ja pozytywnie oceniam - zawsze miala czas i cierpliwie tlumaczyla
            (szczegolnie gdy juz zdecydowalam sie na operacje - chciala wtedy dac mi
            skierowanie do dobrego chiruga -bo jestem mloda i blizna musi byc ladna)
            przebada/ "wymaca" mnie dosc dokladnie - wypisze co i jak (w specjalnym
            zeszycie)
            ja akurat mialam guzki,ktore sie powiekszaly wiec nawet teraz nie bardzo
            orientuje sie czy bylo to Hasimoto.... guzki po prostu
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka