amiki 15.12.05, 15:39 zna, moze ktos,?? bede wdzieczna za info) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kasiam306 Re: dr. Ewa Drozd?? 16.12.05, 15:55 z Warszawy? slyszalam o niej dobre opinie-chociaz sama korzystam z dr G.Kyziol- Otto Odpowiedz Link
amiki Re: dr. Ewa Drozd?? 19.12.05, 12:32 tak z Wawy, bylam u niej 1 razy, wydaje sie ok, zobaczymy jak bedzie) Odpowiedz Link
iwetta26 DO KASIAM 04.01.06, 17:28 ja takze bylam u p.dr Otto,ale szczerze mowiąc nie za bardzo mi sie spodobala.Juz samo to,ze zapisala mi duze dawki wit A przy hashimoto zle o niej swiadczy,zrezygnowalam z niej.A jak Ty oceniasz p.doktor?moze mialas więcej szczescia? Odpowiedz Link
kasiam306 Re: DO KASIAM 05.01.06, 13:26 no coz - ja ja pozytywnie oceniam - zawsze miala czas i cierpliwie tlumaczyla (szczegolnie gdy juz zdecydowalam sie na operacje - chciala wtedy dac mi skierowanie do dobrego chiruga -bo jestem mloda i blizna musi byc ladna) przebada/ "wymaca" mnie dosc dokladnie - wypisze co i jak (w specjalnym zeszycie) ja akurat mialam guzki,ktore sie powiekszaly wiec nawet teraz nie bardzo orientuje sie czy bylo to Hasimoto.... guzki po prostu Odpowiedz Link