Dodaj do ulubionych

Zagadka mordercza

11.02.20, 11:05
...ale dzięki Loli i innym forumowiczom uwolniona ze złudzeń.
Nic dziwnego,że tak się bez kontroli plącze mi po głowie.
Świr z Mogilanów ma bowiem swojego daaawnego prekursora u mnie w głowie.
A anwet dwóch.
Żeby więc było łatwiej nie trudniej - jeden zapamiętany człowiek był z telewizji, drugi popełnił mord w mojej wioscewgórach,oba zdarzenia dawno temu, uczestnicy zapewne dawno już nie żyją.
Co "różniło" obie osoby , co charakteryzowało czyny .
Jak najwięcej treści,proszę.
Proszę mimo wszystko, uważajcie na to co mówicie, bo śledczy czasami...mimo, że tak to odpowiedzialnie i dobrotliwie wypuszczamy w eter - dziękują później,cytuję - "Nie powiedzieli, czy Kajetan kogoś jescze namierzał - dawałam story już miesiące później , ale nasze telefony z internetu mogły jeszcze u niego na stole leżeć. Nikomu oprócz Kasinicnie zrobił, mógł nawet ....polubićna kolanie, i dlatego, a ja nawet obce zachowanie kochanego i tresowanego zwierzaka opisywałam, zresztą ... w różnych sytuacjach, bo kizia ma swój "staż" tu.
Drugi cytat - podziękowanie dla internautów z 2018,bo udało się pozbierać w całość "dzięki internautom"- ...profil mordercy "utopionego " w "Archiwum X"-- "Kuśnierza". Ofiara była zakochaną studentką religioznawstwa z Krakowa,"być może sekta", facet przez 20 lat religijny (jak u sucharek30) ... udawał ,tak wcześniej to typ jak z Zodiaka . za mną ktoś z"refleksem", szczupły i wysoki, z chyba granatowym plecakiem szedl, przy kościele,z jarmarku. Szybko się odwrócił,uciekł przed intuicją chyba i 'pieszczoszkami" na rękach, i kamerkami widocznymi nagle w Warszawie...
Publikacja była,na dniach.

Cam
To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..
Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
www.oczary.wordpress.com
Obserwuj wątek
    • rrozsypana80 Re: Zagadka mordercza 13.02.20, 20:09
      Cam poczekasz do łikendu?
      Bo teraz się skupić mi na kartach nie idzie.
      Mam w głowie siano 😂 i kompletnie nieproduktywna jestem

--
      Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
      /T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka