28.05.20, 19:36
Słuchajcie, mam problem.
Otóż ,wg.naszych danych, problem wokół Wuhan zaczął się w 2020 r. 2019 jest nazwa per WHO zktórą "pokłócony" jest b. teraz trampex. U nas jest bomber bo powiedzieliśmy jasno,co za Śląsk i Biebrzę, Szwedzi mają problem, Amerigo Latinoteż, ale aktorzy wyjechali pudła chyba zostały wyrzucone.
U nas byli aktorzy chińscy,reakcja tajna" - "podesłać im Chińczyków"
Jak również trupa chińska jest dość młoda,żeby świadczyć usługi statystów/ akrorow, wiem bo pracowałam, a znalazły się nagle online zdjącia zbiorowe.
Nie wiem za bardzo co o tym myśleć, zwłaszcza że "Loewenkids" -dzieci, które w wieku przed szkołą zakażono wirusami typu "corona" byla grupa jeszcze wcześniej, nam podaje się bełkot, który wAustrii nieźle sięsprzedał jako media "CORONA " czy "Kronen" i wirusy były jak gdyby też - ośrodkiem uwagi.Ale - jeszcze PRZED rokiem 2019.
Walki o Indie spowodowały natymiastowy rezonans internetowy,wróciła informacja do Chin, bo usiadłby Trampek. Myśmy to jak w transie - rozgadali od razu, pełni zaufania do grupy, tymczasem w świecie mediów i przygłypocie rodem z Bastylii - bo dzieci i dorośli którzy poszli na 17 000 od labo albo równowartość mogę sobie wyobrazić - w ogóle .
1. Zachorowanietypu "CoVid" jest identyczne
2. Objawy są...grypy czy przeziębienia
3. Wygląda na... laboratoryjne, ale "grypowe". Z uwzględnieniem zwierząt. I to się zgadza, natomiastskutki - tragiczne - na razie są u nas ...zahamowane, bo ludzie sąskłonni prędzej do walki wręcz,niż powieszenie całych gałęzi przemysłu dla cudzych mediów.
Tricki rodem z chameryki, filmy się kłaniają i Highscores.
Ludzi narodowości chińskiej i hiszpańskiej prowokuje siędo obłędu, w Chameryce,od czasów Busha jeszcze,czytałam opowiadania fabularne, zresztąświetne ,jeszcze "przedtrampkowe"
Co o tym myślicie, oprócz tego że to już nie inteligencja ale ponadnarodowy trick militarny
2. Spryt ale nieludzki.
Co w kartach macie, bo informacje się zgadzają, ale ktoś po prostu na tym kasę robi. Sądzę, że to Tramex &aBusz Showmasters.
CamP
Obserwuj wątek
  • lola1104 Re: "Korony" 29.05.20, 00:18
   5 bulaw 7 denarow 8 kielichów

   byla wojenka, cos ktos chcial tym ugrac
   ale wirus powoli odchodzi, traci na znaczeniu, ludziom juz wybija, wybiło.
   każdy chce juz wrócic do normalności
   serio
   8 kielichów jako klamra podsumowujaca ten epizod w historii
   • camaretto Re: "Korony" 29.05.20, 10:00
    Taa,8 Kieliichów sugeruje że jako"wykryty",tu w Polsce do zera i w innych krajach też,padnie, militaria i chęć dokonania zniszczeń i trzymania ludzi za mordy nie przejdzie juz tak wesoło płazem jak przed laty w Austriii,i być może, Niemczech . Tak jak i media katolickie, pomysł Łoterkanski, i Lucerański testy jedynie na ludziach opowiedziały się przeciwko Rydzykus, a w posce...Ma ryja i to jakiego.
    Piękne wiersze widzę na internecie pod wiezą Sasina,ludzie mająteżwrażenie, że walczą choćby metodami Jaskraz potworami, choć nieznanymi dotychczas.
    Ja po olejach roślinnych w darach z Unii typu rzepak za to miałam koszmar bóle brzucha, o 5 nad ranem rzuciłam się do walki o niepodległość jelitową, bo wysooktanowy olej rzepakowy już znam z innych wystąpień przypominających chorobowe. To może ten pseudoobjaw występujący z"wirusem"? Tłuszcz został zwalczony metodą dojelitową, ale najadłam sięstrachu, bo trutki "na szczury" też różne znam,i nie byle jak można skończyć współcześnie., np.na wątróbki w "sosie własnym", które na patelni dają odczyn i zapach rozpuszczalnika są lepkie i powodują stan zapalny. Śmierdziało wiele dni, patrzyłyśmy z sąsiadką,czym to umyć, bo nie poddawało się detergentom.
    Na szczęście TO bylo wcześniej w posiadaniu innej osoby (babcia o której mówiłam wcześniej otrzymunie niby artykuły pomocowe) więc w środku nie było wąglików.;D
    Karty na biznesik medialny z nowościami" Koronawirusowymi - biznes,polityka, pogoda,horoskop" 7 Rydwan Fortuna , do niedawna miał się dobrze. Ale "pandemia"i groźnba obkichania na nich wszystkich podziałała wyraźnie, roznoszenie przez następnych aktorów zasłyszanych od opozycji treści nie podniosło zaufania do trampka ani kaczuszek, wic Disney land się rozpada, nawet myszki mickeyJ. i jolaToya oraz hunterwirusy nie powodują chęci robienia sobie jaj z politykii pieniędzy ani kartek sasina.
    Zwłaszcza,że mami statystyka i .. nie tyllko
    5 buław 7 denarów - konkurencyjne zachowaniai ... nieprzeciętne zyski na dłoni. 7 zawsze są takie "niepewne". Inwestycjee sięgające milionów, z których niby nicnie wychodzi to też ta karta, możność "schowania" w 7 mieczy różnych spraw i rzeczy.. Itd.
    Tu dochodzimy do sedna obłędu,który już wcześniej był ...niebezpieczny.Gdzie jest drugi koniec tego robala? Nie mam kart, ale może będę miała.
    Koleżanka uświadomiła mnie, że jak się wyjeżdża za granicę to trzeba po powrocie przejśc kwakwarantannę. Może Rozzie tak ma?
    • camaretto Re: "Korony" 31.05.20, 14:51
     No i mamy także wPolsce, jużnie tylko na darmowej "Gazecie"- prenumerata- nowości o wirusie i showbizz news, pisemko "Koronawirus"... I co ?
     Do kogo należy ten bizz, jestem ciekawa.
     Trampek de szołmaster wystąpił z WHO.
     Oni jego czy on ich?
     2 Mieczy/- ,9
     Oni - nie stracą, RDen jest z nimi.
     On - wydało mi się że ucieka z 8 Mieczy,a oni go "puścili"- (pewno, po co takiego trzymać ;D), skorzystają w końcu jakieś pieniądze, on za to ma poczucie że się uwolnił.
     Można dyskutować, nie gryzę.
  • adoptowany Re: "Korony" 31.05.20, 16:14
   ,...// 3 miecze , Paz denarów , Rycerz mieczy , 9 monet.
   dotychczasowe przymierze zerwane ,a starzy władcy bardziej zajęci własnym alzheimerem,wiec młoda nauka na pasku ich następcow jest narzędziem w ich ręku..to razem robią co chcą zrobic..i dokona sie korona w cieniu nowej młodej dynastii..//
   Cam , masz absolutną rację to jest nieludzkie.
     • camaretto Re: "Korony" 01.06.20, 09:22
      Już "wzięło": z kart mi wychodzi twoich, że oni i tak zostaną nagrodzeni w jakiś sposób, więc walczą,walczą z 3Mieczy o nowy świt, jak go wywalą to im tylko pomoże - to te Rycerze w naszych wróżbach, bo on wtedy nic na nich nie może.
      A tak to zaczął atak, i nad nimi kontrolę, no i nad kasą
      .Epidemii nie byłoby, gdyby pod bajeczkęw stylu Pussy Cat, Huntera, szczury i Crown -zakażenia nie zrobił poważnego zagrożenia. Niestety, trafiło na Polaków, nie na Austriaków a oni z wyborami za pasem zaczęli się obawiać , więc Szumowski, Emilewicz,Sasin i Wos się podło - żyli najpierw,z nim wypadła reszta pociągu, i ze sceny politycznej a fasada "poszła" z Saturnem i koniunkcją,i wszysto przestało być ważne.
      Ja zkoleipod te tłumaczenia zajęłam się Austrią,i Vietkongie, nic nie mieli do powiedzenia- stąd i "wypad" na polski rynek,bo media funkcjomują już jakiś czas, a korony to u nas niestety tylko zębowe by wzięły
      Niestety, z Internetu zniknęły podejrzanie wiadomości powiązane z wirusami,i ograniczają się tylko do:infekcji w Braunszwajgu, a nie do grupki,którązawiadowali dorośli." Dzieci" mają tu dość dojrzaływygląd, jednak przed paru laty chodziło o grupkę dzieci w młodszym wieku, a rodzice byloi zobowiązani do rejestracji każdego sygnału zakażenia. Jak na system nierozwiniętej immunologii,chciano wepchąć bzdury odnośnie "groźnego" CoVidu19, że niby dzieci chorują"bezobjawowo"
      Dodam, zę z Internetu odpływają bzdury dalsze, którymi zostaliśmy nakarmieni "epidemiologicznie". Również" objawy "są - na mediach publ. coraz bardziej grypopodobne.
      I o Unii nie mówi się tak częstojużbo w obliczu atakówinternetowych, liczą na to że czas zaklei nam usta-wy nie wygracie, natomiast wasz Bóg jest israelski,kto wniego wierzy?
      PO...łożyli się...a planety w horrorskopie... się śmieją, choć Kora zmarła...na raka,chorobę współistniejącą z wieloma zarazkami.
      • camaretto Re: "Korony" 01.06.20, 09:29
       Że niby jak wyglądało to badanie? I te media z opcją Korona - wirus News, Politik? Jesteś tłumaczem, tak?
       Mojekarty na to: 8 Mieczy odwrotnie, QMieczy, Rydwan przewrócony. Zachciało się jazdy i uwalnienia symbolicznej samotnej teraz kobiecie, Rydwan sięwywrócił, kariera zgodnie z obliczeniami - przestała "brać rybki" Teraz trzeba sięuwalniaćod struktury nie tylko niewygodnej a medialnej,to jeszcze i nadszarpnięte już WHO i Szumowski z Polski i wyśmiewana Balbinka
        • adoptowany Re: "Korony" 01.06.20, 10:07
         a teraz sa juz tylko dwie opcje? ,.. zbiorowy aplauz na wariackich papierach i druga ta z cyklu badz
         'mądry" i pisz wiersze/m ?... anyway,bo ostatecznie zawsze można schować sie w cieniu nałogu badz uroczego alzheimera. pozdr. A
         • camaretto Re: "Korony" 01.06.20, 14:07
          Rzecz poprawna,teraz to jużna otwartą schizę wygląda. Nie jest to całkiem ok,rzecz ściśle ujmując,po prostu wróciłam od trzaski i mało się nie przewróciłam ze śmiechu, rzecz ciśle ujmując, kłopot że jedno tarotowe incognito rzecz jasna tajniesze i omertaclubbing być musi, bo to moje miasto i wszyscy mnie.. znajomi...,od pycybuta doprezydenta.
           • camaretto Re: "Korony" 04.06.20, 07:53
            I zakorkowało mnie, w USA walczą o wolność Murzyni i inni rasowi, jak za Martina Luthera Kinga.
            Za to Niemcy się podłożyli , teraz jużnie wolno sięcałować. Wiedziałamże mato tajemniczy związek, możeto nawet kody jakieś, albo haki,bo artykuł poleciał o Ewie Braun. No i podejrzanie tedbilne i nieprawne rólki nt. Korona - virusa mieli dla Instytutu Immunologii pbyćmoże robić w...Braunszwajgu. Braun - i Schweigen, milczeć. Braunschweig - Braun! Schweig! - Milcz, Braun!
            Co sądzicie o małpach ktore rozbiły probówkę z wirusamii w Indiach, albo pytonie weWrocławiu? To pewnotaki sam plastikowy jak ten w Pułtusku albo puch z hgminy Walim? Abo jak podłożony pontonowo łoś z łosingngtonu wł azience czy Ciachorowski zamiast Czachorowskiego w prasie i polityce? Wiem bo ja nie tylko pytom, choć z gminy jestem Bytom, ale sama podkładałam niektóre, było fajnie,choćnieelegancko,bo to do wojen psi - chorerycznych należy, albo people wars,for them.
            • camaretto Re: "Korony" 04.06.20, 12:47
             ERRATA
             Przepraszam za literówki, skrypt zrobił z tą wypowiedzią co chciał, czysto było, ale na ekranie.
             chorercznych =cholerycznych.
             siecałować = się całować. Idzie o nowy "zakaz Co zwidowy'19 - 20 " w Niemczech.
             NIeprawne rólki są w internecie skasowane już, chodziło o Loewenkids, grupa wiekowa pon. wieku szkolnego, kontrolować objawy zakażenia mieli rodzice, ale... podejrzanie po 2010 i przed 2019

             Wiedziałamże i mato = nie idzie o matołki
             tedbilne = debilne
             pbyćmoże = być może
             wirusamii - nie idzie o pan - demię tylko o wirusy, a ja podejrzanie skakałam z tematu na temat i z kraju na kraj - w Indiach bowiem miały w ostatnich latach miejsce afery głośne, ale dot. odzieży markowej,plaza - biznes trampkowy , i ... próba wwiezienia sympatycznych ale "lewych" pracowników do Europy. Chiny to z kolei wielki ale tandetny potentat, słynny w Europie w markach "eksportowych zachodnich"...
             pewnotaki = nie rozłącza wyrazów, przeglądarka potrafi mi ostatnio się zawiesić,a szkoda mi wyrzucić starego dobrego Netscape'a- Mozillę i nowąklawiaturę. Co oni porobili z tymi serwerami???
             Przejrzałam, bo niektóre "błędy" to miał być zabieg śmiesznościowy... a wyszło okropieństwo. Odżegnam się zatem, nie miejcie za złe, please.Też w biegu jestem, a teraz literki wchodzą po paru sekundach i zmiany do internetu.
             Nie mogą jednak nikogo odłączyć, bo może coś u nich kupi...!!! ;D
             Proponuję jako 1szy postulat odłączenie polityków od kasy, papierowa wuadza mam wrażenie już sama "poleci".
             • lola1104 Re: "Korony" 04.06.20, 13:44
              ja to tylko jak słyszałam ze druga corrra u lewandowskids , to pierwsze co jak się zastanawialam czy robson załamany ze brak syna, potomka rodu
              ehhhh ten instynkt męski

              papierowa wuadza na wariackich papierach, oj dzieje się dzieje. przynajmniej nam się nie nudzi, bejjjb.
              • camaretto Re: "Korony" 04.06.20, 17:20
               Nieee... taka jedna na necie powiedziała kiedyś "opcję - wuadza"
               "Duda???Nigdy więcej tego budynia!!"
               I tera wiesz, co to wuadza,rozniosła się i ksywa i wiesz co w serce wciska

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka