Dodaj do ulubionych

Zagadka Loli

19.06.20, 14:42
tu musi byćbo tam wpisy się nie mieszczą.
Ona chce zarabiać KPent. /- i nie idzie coś ta cała stabilizacja. Ja ją zachęcam żeby to sprawdziła z...horoskopem.w ogóle, kiedyś z racji małej potwierdzalności i skomplikowania duchowieństwo i parapsychologowie - okultyści tworzyli "elitę". Jasnowidze, czasami i na 500 lat naprzód niesłychanie trafnie przepowiadali przyszłość, istnienie dalszych planet, "nadis" czy czakr było im tylko wiadome, dzisiaj można to obliczyć i "sfotografować', zawsze jednak sztuki typu esp, yoga i podobne budziły szacunek. Ja takie potwierdzenia mam, na obrazkach i w programach, ale jeśli człowiek coś trywializuje, to nie wierzy. A szkoda,bo ...działa.
Dla porównania,zmienia się rytm, już nie jestem taka zaloeżna od miejsca siedzenia, ale "przypięta" przez uszkodzenia w kręgach i po prostu ciągłe bóle mięśni i zawroty głowy do miejsca, walczę o równowagę, nie tylko fizyczną. Jeść nie bardzo mogę, ale ... od czego człowiek ma i lodówkę i karty, które mi mimochodem razem z tym przygnały KPent. tym razem w pozycji ok.
Jeszcze na żale rodzinki,która chciałaby zmienić karty ostro pod górkę idą,więc wywróżyłam sobie KPent/+, QBuł/+w przeciwieństwie do grupy znajomków, może za duża ale pełna"dziur materialnych".I...

Kisłajno, jestem dziś milionerem!!! Poszłam, gitary nie wzięłam, za to wózek ostawiwszy, jeno garmażerkie kupiłam, starczy 60 zł z ryżem może czy odrobiną kaszy i warzyw czy ziemniaków na obiady pełne na okrągłe 2 tyg. albo i miesiąc co najmniej. I co ? Słoiczki wystarczy pootwierać, z sosami zostawiłam daleko w tyle kwakwarantanny.
Grajki coś wyjechały, nie ma wedle i wróżby co i komu dać.Ale interpretować coś nie umiałam, w dodatku głowa za gorąca była -dlatego mówię,pewno wszystko się sprawdzi, tylko wróżbita schrzanił, panie dziejku.

Gdzie ta zagadka!!!?
Obserwuj wątek
    • lola1104 Re: Zagadka Loli 19.06.20, 19:11
      wyprzedziłas mnie
      zaraz bede zgadywać
      ale najpierw podzielę sie tylko kartami na polyytyke
      czy wygra ten to trza
      rycerz bulaw swiat 10 kiel

tak.

jaka bedzie nasza polyytyka jesienią
      diabeł 2 monet paz kiel

będzie sie dzialo

wieczorem bede zgadywac Twoja zagadkę
      • camaretto Re: Zagadka Loli 20.06.20, 11:53
        Jeszcze jedno a' propoz Diabłow i 2 Monet tudzież Giermków zwłaszcza dziecinnych i uczciwych -żę w tym kryzysie ekonomicznym znów nas zatrzymają na strachu o dzieci...Neverever - the show must go on,.what is NOW the problem - Death13. Umierający Zawieszony, świadomość która chce się podźwignąć, ale niby to ma kryzys.Nie musi być atrakcyjna, rezygnuje tedy ze swoich radości 9Kiel i godzi na "antysukces". Retro jednym słowem 6 kiel - dzieciaki i "elementy powtórki" być może nawet będziemy musieli zaczekać na pomysł Merkelowej ze szczepionką... ojjj, gdybym to nie pisała"w eter" tego samego dnia o tym samym to bym nawet nie zauważyła reakcji znanej busness woman. ale zauważyłam. Musimy mieć cośz aspektów horoskopowych...17 lipiec '54 to Rak z doby rodzicielskiej. ;D. Tata by wpadł pewno w Krise, bo podobne choć społecznikowskie ma aspekty jak jego druga., Ja być może też, z racj i wielu aspektów skądinąd pozytywnych.... tru, jak każdo.raczek - niebo.raczek...mam wiele wody też...
        ciekawe jak czułby się przy tym bush -też Rak, ale każdy ...inny.
    • camaretto Re: Zagadka Loli 19.06.20, 21:56
      Czy to nie było aby to Trza - skowski, bo nie tylko ja Budynia nie chcę już, ale moje znajomki dopiero od niedawna w innym klubie, nowym, może i dobrze że są,to rodziny mi znane, np. polityków. .Idobrze, bo nawet czasami w przeciwne strony idziemy ,ja klubów znajomych swoich znajonych b.często nie lubię, uważam np. za sekty PiS, nacjonalistyczny sekciarski bzdet -jeszcze z mr. Gna czele - i jego kongregacjami tychże z Kórnika, rozumiesz...a niby znajomki tak się dostosowały, bo gdzieś prawcować trzeba było... no itd. Mam nadzieję po prawdzie że wygra "mój" koleś.
      Żebyś tak "świat" w zagadce podała no to bym wiedziała. Już spełnione. Ale tak to być może...każdy ma przecież wolny wybór, nawet na biedronia bym się nie obraziła, na Bidena też nie . Byle nie pismaksistowski pislamistyczny swirklub, bo nas rozwalą nocą nad głowami, dachami.... Murzyni też się boją,ale walczą, u nich jest najwięcej problemów - nie tylko z bezdomnościa, aczkolwiek i u angielskopochodzących, i u przeciwników buszystów,nawet i popularnych... boją się amerykanie tych ludzi , nawet elity bo ... no, są/byli straszni, filmy oglądałam to Hitchcock. Diabeł mówi sam za siebie, my jesteśmy gotowi to wszystko wyrzucić,bo znamy działanie w Polsce, te"obostrzenia' wyszły nam bokiem, nie mają się wobec ataku i lęków co wypowiadać nawet , naiwnie się kajają, usiłując "grać dalej" ale ten diaboł to mnie niepokoi. zwłąszcza,że jak żeśmy ich wszystkich pod murem postawili, to ... następnego dnia cała "tarcza i obostrzenia ' były niebyłe(diabli wzięli, na widłach roznieśli te bzdury?), a to była gra paru godzin.Tak samo chińce nie bardzo radzą sobie ze szczepionką,na którą poleciały pieniądze, które wirusa... załatwią, będzie zero mobbingu już. RDen, ale AKiel/- i ABuł/-(od końca) licząc; jesteśmy jeszcze związani kapłanką, czyli kluboteką Merkel pewno,która chce ich do murka też i przyprzeć, mając na usługach nie tylko polskie testy i nie tylko pewno informacje z Braunszwajgu. Ja też coś słyszałam jakby wcześniej o puszce Pandory,pisałam zresztą na forum, trzy miechy wcześniej było więcej wiadomo o działaniach usa, bo się zaczęło już gorąco robić nie tylko dookoła "łosia" w parku i...samolotów,ale i tych dzieciach, dość frywolnym potrakowaniu przez media austriackie nowych pudełek, albo rzekomych trumnach - z okienkiemna "początku wielkiej pandemii' pisałam o pięknych fotach w Amer.Łac. i chińskiej grupie aktorów , młodych, prawie na pewno widzianych gdzieś przeze mnie... bo młodzi studenci pozujący uśmiechnięci do zdjęcia oskarżającego chińczyków o atak na USA(???), mieszkali niektórzy prawie na pewno na Ursynowie... zresztą jak szłam dzisiaj i spojrzałam w kierunku Chinki siedzącej na murku w metrze to mnie aż cofnęło, bo zakryła się w golf, jaby nie widziała, że jestem bez maski, że chcę jej co innego pokazać, jakby się mnie właśnie...bała. Jak ci fotografowie weszli w ogóle do laboratoriów,zresztą te genetyczne w PAN wyglądają całkiem inaczej, a pięknie wyszczerzone ślepia doktorów niby "umierających" nie były przekonujące.Co mnie przekonuje bardziej, to chęć zwrócenia na siebie uwagi przez kluby piłkarskie odnośnie umierających ludzi i złej opieki,bo znam dość dobrze ten temat,u mnie w rodzinie zeszło parę zdrowych osób z tego świata w ..szpitalu. niech se rozzie godo co chce, ale my już od pokoleń zachowujemy dystans wobec lekarzy i mamy o nich i o klerze własnie, niezbyt pochlebne zdanie.Oprócz może znajomków...
      Doprawmy "hantawirusem " od ...myszy i naiwniackim tekstem made by America oraz firmą karetek "Hunter" - 'czyt.Hanta:"i wierszykiem 'Pussy cat" i mamy stulpysk dla naiwnych z internetu. Ale nie zawodowców.
      Zadałam pytanie 'na odwrót" - czy uda się wykończyć Dudę'na? 5 den ... wygląda że mu gorzej poprzędzie, i kasy na niego czy dla niego nie będzie.
      Brawo bis... może jednak przejdziesz do historii,Lolu.
      Stety czy niestety - w październiku,na jesieni,też staje naprzeciwko wirusom ta sama 5Den.Czy im zabraknie w końcu ..'.kasiory" QKiel/- mówi, że będą w ucieczce, wiążącej magii biernoty i głupoty być może godnej blondynki; nagle chce tu pograć energia i bidena, który będzie w listopadzie w kampanii wyborczej.RDen mówi o kasie, ale ta może być przeciwko nim, bo RDen opisywał ...szczepionkę wiszącą nad głowami,która MUSI uwolnić świat od mobberów...ostatecznie i "politycznie".
      Zadaj może jakąś zagadkę dla mnie, ale z gatunku może rozwiązywalnych, bo sama zamierzam się rzucić w wir polityczny, i wirusologiem naczelnym światowym będę się zwać niedługo , jescze parę takich głupot. Chociaż tu należy być raczej specjalistą od wampirów emoc. i energ. I , niepowiem, duchów to tam i diabłów to na jednej główce od szpilki to NATO... a mi to było lotto, bo ciągnie energię nieprzytomnie. Padam już zaraz.
      Cam
        • camaretto Re: Zagadka Loli 20.06.20, 11:10
          Pytanie w swiatku warszawskim i warszawskich mediów było początkowo nieco kłopotliwe,b ituicjęczłowiek ma czasami lepszą na odległość 500 km albo też wszystkich aktorów z Wrocka zna. Ja z kolei jakichśtam różnych z racji wspólnej pracy i znajomków, i dobrosąsiedzkich znałam osobiście,zadałam więc pytanie czy...czy z ekranu też. Wypadły raczej demotywatorki dwa piękne, KPent/-, 8 Buł/-. więci z mediów, i z biznesu ani też pracy.Że kobieciarz to się potwierdza w kartach , jak również eks - żona -QMieczy .Przystojny, KBuł, ładnie się prezentuje, więc nie "typowy" jak Grabowski czy Zelwerowicz, typowy "przystojniak". Gra do tej pory, raczej jest na"wizji" - 7 Kiel, aona znalazła podobnie jak i on, kogoś bardziej pasującego, obok niej jest jakiś KMieczy.Udało mu się uchronić przed typowymi dla sztuki kłopotami jak narkobizness (np. Wojewódzki czy Mucha jest przeciwieństwem- ale co wolno wojew...to nie tobie, smr...dzie, a Mucha odleciała dopiero na amforze na przenterce w Opolu kiedyś...Znany z racji dość sławnej rodziny, być może też grającego ojca - 4Władca ). Takto rzeczywiście jest ogólnie znany 8 Kiel.postać klasycznie w kinach lub TV. Obecna żonka - QBuł - trochę bardziej żywa i przedsiębiorcza ,pewno młodsza też ze światka artystycznego, nie jakaś modelka, raczej biznes podupadającej rodzinki.Role typowe - KPentakli - człowieka bogatego, któremu idzie wszystko jak z płatka, ma kasę wszystko - 10 Koło F. - i tragiczne , dramatyczne rozwiązanie - 9 Mieczy/- musi się ono zakończyć jakoś więc zdaje się na falę nowego rozdania, albo zaczyna od nowa, albo być może "tonie", ale podtrzymuje go 14, dobra może osobowość. Najbardziej jednak znany filmu z "ruiną " w tle - 16 /- z którą nie może sobie poradzić w żaden sposób. To taki dramat jak właśnie ta tragiczna 9/-
          Trafiłam coś?
          • camaretto Re: Zagadka Loli 20.06.20, 11:15
            Strzelaj tamtę, a ja zadam ci też zrównozagadkę antykaczyńską, aczkolwiek BAARDZO może uderzać.... telebocznie telenormalnie, mam uż pomysł, ale nie chcę go zmieszać z innymi myślami, bo zakłóci być może rodzący się pomysł. Jaki ma zawód -wykształcenie koleżanka i jakimsposobem, gdzie żeśmy się spotkały. Reszta już "odhaczona".
                  • camaretto Re: Zagadka Loli 20.06.20, 19:53
                    To zróbmy może nowy wątek.
                    Jestem Raczek i podwybory muszą prawie w urodzinki być moją ostoją, jeszcze czasu krzynkę.. bo zapowiedzieli że korespondencyjnie będzie z okazji epidemii.I to mnie pociesza troszeczkę.
                    K Buław, ja mam,że przystojniak,l bo na karcie mam namalowane mezobudowę.Rzeczywiście, może być władza, rudy albo blondyn.Na ogół jednak typ szybki dośći dominujący. Przeważnie jasna karnacja,u mnie wskazywał albo na blondynka albo na domowy kij, o ile się nie podporządkuje mu ktoś. Tak to np. pan Hołownia? Aczkolwiek ona QMieczy, po prostu QMieczy!!! I taki bardziej w porzo, nie pije albo coś.
                    Byk jest 1stopień... rozzalinda , ragazza. A myślała i pisała że jest Baran, z 19 jest to jednak sam początek Byka nie koniec Barana.Gorzej że skończyły mi się karty w tą burzę na kółku błędnym i nic cie chcą dalej ciągnąć innego. Podasz nazwisko?
                    Poza tym...Olbrychski był idolem wszechczasów, jako Bohun podrywał wszelkie panie,również mój tata musiał to znosić...Jak byliśmy mali blondie, to nie wiedzieliśmy, który ściemnieje, a akobiety szatynki i moja kumpelateż wytglądaliśmy podobnie,tak i jak ja z henną. Traf chciał że jak zobaczyłam jedną z moich kumpelek z henną zawsze... niby wiedziałam, zę nie była ruda, ale jako miłą, delikatną blondyneczkę o ckliwej buźce z krzyżem na szyi( a całe życie była alternative po "psychotroniku" )to jej sobie nie wyobrażałam.
                    No więc Olbrychski i jego rysy nieco schizoidalne,nieregularne, stały się moim nocnym koszmarem. Długo nie mogłam się z tego wyleczyć.Jego syn jest taki sam...
    • camaretto Re: Zagadka Loli 20.06.20, 20:13
      Coś jeszcze znalazłam Kaczmarskiego... dobry poeta był, bo tak zoczyłam w oczach jego
      - ojca koleżanki z którym nawet w maskach znamy się od lat 36 i nie wierzyliśmy może nawet słowom Traskalskiego,tylko w drzwi i doorsow i go chyba nigdy nie widziałam tak przerażonego,
      jak Trampek natychmiast na krawędzi zagościł chodników
      ,jak ryba bez pulsu,jak grupka stali nagle, zepsutych idolsów...Tylko niegdysiejsza alergia im w głowie...
      ja z kolei olewałam szum.offa, jak zwykle wierząc w swoją Dobrą Gwiazdę i Ahura Mazdę..
      .Dobra,koniec grafomaństwa, niech Mistrz przez chwilę pogra:

Stoją nade mną - Zdziwienie
      Trwoga, Ciekawość, Odraza,
      Tryumf życia przez okamgnienie,
      Zobojętnienie i Wstręt.
      W pragnieniach drżąc i zakazach
      W niezrozumiałych wyrazach
      Uzasadniają istnienie
      Włosów, paznokci i pięt.

Tłumaczy doktor Tulp (narzędzie lśni),
      Że szukamy tego, co nas trwoży w sobie -
      Co wprawia w ruch i zatrzymuje obieg
      Nieśmiertelności zanurzonej w krwi;
      Wystygłe mięso z tych dociekań drwi
      Żeśmy złodzieje zwłok na świeżym grobie.

Coś jednak mamy, czego jemu (już) brak
      Co jednocześnie karmi i połyka:
      Instynkty śmieszne, zachwyt fanatyka
      Orkiestrą życia, co dla siebie gra
      Jak długo w oku iskra drga lub łza,
      Nieznana oczodołom nieboszczyka.

To, rzecz jasna, o zakaźnym dr. Merdele big_grin
      Jakie to czasami podobne do moich rymów, o ewolucji, racji demo(n)kracji itp, itd... tylko takie "dograne "
      Fajne, właśnie grzebięw starych piosenkach moich też, oczywiście "Mewy" na1 miejscu gitarzysty. Kota... przeszła samasiebie.chcekociątko, żebyludzie jejinterpretacjęmurów zsilnym altem kocim i rwaniem tapicerek znów "zobaczyli "wszyscy, choćby na internecie...

Załóż po prostu "zagadek" ciąg dalszy,jak ci się nie mieści.Albo numerki..
      • lola1104 Re: Zagadka Loli 20.06.20, 21:33
        mialam na mysli w zagadce tomasza karolaka
        zero przystojnosci
        ale laski zarywa na prawo i lewo
        nie moj typ aparycji i facjaty

olbrych tez ni chu chu

w moim typie hmmmm jest np taki ktos jak .... paolo delag , tudzież ciacho ciachorowski
        • camaretto Re: Zagadka Loli 20.06.20, 22:52
          Delągowie zawsze byli przystojni. Za to Karolak pasuje do wiedźmina jak pięść do nosa ;D co sam przyznaje. w ogóle, z dnia na dzień zrobił się ten nasz Internet sponsorowanychyba, bo nie widzę miejsca od dwóch dni na komentarze, tylko płaczą nad "transatlantykiem" przed domem Kaczejdu...y .widać, ile zrobiłby też tłum z parasolkami w dłoniach gdyby chciał...Jak to zwykle proboszczowiei i policjanci,są przejarani amerbłędem genmade...bo bojaźliwi, nic się nie zmieniło oprócz ochrony dla nerwów Kacz, bo nawet ja miałam ochotę się wpisać,zwłaszcza że przeinterpretowano słowa Hołowni,że w 2 turze zagłosowałby - no oczywiście nie na dudę. Też wolę na pana Boga, zwlaszcza, że ma tremę i to jaką...ale znam trochę jego rodzinę, natomiast trzaska to NIE JEST ten wymyślony gwóźdź przeze mnie i rozzalindę.
          Chociaż wróżką roku ...zostalaś,tylko tak dalej...

Tak to z krasnoludka choć roześmianego jak Karolak dałoby się zrobić szybko Eminem albo Grabowskiego w Kiepskich, zresztą jako artysta próbowałam już takich zmian skóry, w czerwonym żakiecie który "kiedyś" należał do kabaretu, gdzie Fiskusa i mafioso grał facet, który za pomocą żakietu zmieniał się w zniewieściałego gościa rodem z ulicy.Ja dopełniłam ten proces kiedyś na bloksie (znajdzie się zresztą mój stary face na kompie w końcu jak przestanę chorować tak ostro) i zamieniłam się w kobietę o cechach męskich.Tak to w moich komiksach najbardziej jest podobna do siebie oczywiście kizia... no ja też trochę. Jest podobny nieco do kart choć...grubszy.I naprawdę, jeśli go oglądałam to tylko przez chwilę.Aczkolwiek rzeczywiście, to już 3 baba. Gdzie ta tragedia,jest raczej wesołym Rakiem ;D typowa uroda i dawka ciężkiej dominującej postury i buławianego humoru.,a Żebrowskiego w roli wiedźmina ja też nie lubię..
          Tragedia bo sapek też nie. Przypadkiem znam tych gości a raczej ichniejszych znajomkow
    • camaretto Re: Zagadka Loli 21.06.20, 11:50
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,26052029,epidemia-koronawirusa-311-nowych-przypadkow-zakazenia-w-tym.html#opinions

Opinie przed wyborami zanegowano, komentarzy brak, wobec czego ludzie przenieśli się na ulice Żoliborskie. No i w końcu coś sięprzebiło, bo rządówmay dosyć, szkoda że komentarzy brak , internet byłjednak świetnąmetodąporozumienia się a teraz musimy znów sięzdaćnaczuja.
      No iwróżby jak ich wywalić ;D
      Przydałoby się jakieś pytanko ekstra,ale nie umiem coś tym manipulować, niegdy tego nie robiłam, zawsze prawdasamawychodziła na jaw,względniena bruk. Atu szumowinka która nie miała wuadzy, na szczęście ją zdążylimy "mignąć"informacyjnie. Co to będzie /
      Czy odblokują się antykwaczyńsko kanały internetowe?
      Są bardzoprzerażeni, bo manipulacjewobecGoogli nawet w sferzezablokowania internetu nie wychodziły. blo0ksyi żurnalistyka wyciekły na ulicę, rzekome epidemiesąjeszcze pod kontrolą,informacjepubliczne przeszły, jednak wuadzę nad mediami będzie się próbowało utrzymać, niestety.
      5 Mieczy/-
      Szanse na poprawę sytuacji -5 Den. Dużo jest nieszczęścia na niskim poziomie majątkowym,nie możemy sobie pozwolić na wiele, i to jest nasza słabość.
      Czy dojdzie do blokad mediów społecznościowych - RKiel/-
      Słabe by było zainteresowanie ich własnymi mediami i sprzedażą.
      Pytam jakie wyjście jestz tego kryzysu, który jest"uparty nie na żarty,bo ludzie się byli w stanie mimo fikcji i "wirusów"zorganizować? -to ta 5 Mieczowa/-wróciła do nas
      R buł/- 6 den.
      Zostać, blokada w domach nawet, mniejsze przemieszczanie się - i przełożenie uwagi na środki charytatywne, tego nie mogą zablokować....zresztąto słowai MerkelzUnii europ. -że sam jeden kraj nie da sobie rady.
      Jak myślicie - podziała już nie na niewielką skalę tylko dłuższą przyszłość?
      światjest,wziąwszy pod uwagęostatnie poprawki. 6 miechów wzięłam pod uwagę, bo tak to kontroli nie będzie, koszmar 16 Wieża grozi jeśli tak dalej pójdzie.
      Są opcje radTarota i zatrzymania tegoż... Śmierć wywróżyłam...
      Brrrr... kamikadze jesteśmy, Boskie bryzy...

Lolu...co widzisz ? ułatwienie zagadki -koleżanka ma wolny zawód,nie jest brzydka,ale średnio wygąda...
      Żaden jednak cud oszukany. Pytań materialnych 2.
      • lola1104 Re: Zagadka Loli 21.06.20, 22:34
        jaki ma zawod
        6 bulaw 4 bulaw 10 kielichów

jal napisałaś wolny zawod to pierwsze co mi się skojarzyło prawnik

ale te karty ni ch uja nie opisują tego zawodu.

hmmmm
        jest to zawód gdzie na co dzień przebywa z ludźmi w zespole, badz widzi duzo ludzi. jest to jakas malo "troskajaca" praca bo karty bardzo lekkie radosne, jak szczypiorek na wiosne

dziennikarka?
        • camaretto Re: Zagadka Loli 22.06.20, 21:57
          Nie , zdradzę chociaż pewno fotografię też robić lubi, i umie. Artysta plastyk, malarka, ilustratorka książek, absolwentka Akademii.
          A gdzie się spotkałyśmy?
          • lola1104 Re: Zagadka Loli 23.06.20, 22:46
            rydwan gwiazda 2 bulaw

spotkalyscie sie w podrozy, nad wodą, byly bardzo mile okoliczności poznania

w dobrej atmosferze.

ależ piekne karty opisały jej zawód, chryste ...
            • camaretto Re: Zagadka Loli 24.06.20, 10:27
              Nie nad wodą, ale w braku wody w kartach to "widzenie" nie było daleko.Bo Rydwan oznacza tu zabawę, taniec - Gwiazda - muzykę, gitarę moją też, jak najbardziej, w ogóle po kupnie tej ślicznie brzmiącej gitary t mi się właśnie skojarzyło. Szampana.
              Sylwester!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka