Dodaj do ulubionych

O Cesarzowej

14.09.20, 09:48
Heja smile Chcę Wam napisać coś o Cesarzowej
Wiecie co, rozstałam się niedawno a Panem I. Całe wakacje relacja kulała coraz bardziej , ja zwijałam się w kłębek zapytania o co tutaj chodzi więc jak wiadomo do kart - nader często.
Niezmiennie pokazywałam się jako Q Buław , w karcie rady - Cesarzowa.
No i o co kaman ?? skoro wszelkie znaki wskazywały że Pan I. jedzie na wstecznym i nijak sytuacja się nie poprawia.
I w końcu pojęłam że chodzi o GODNOŚĆ . Kobiecą energię i wyzwolenie , odzyskanie , wolności i niezależności emocjonalnej.
Pisze się o Cesarzowej że to najważniejsza kobieta w życiu mężczyzny. A dziś widzę że to najważniejsza kobieta w życiu kobiety, ona sama, w pełnym rozkwicie smile
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: O Cesarzowej 16.09.20, 16:18
      Piękne rozszerzenie Kobiecości w każdym calu. I pokrewieństwoz I Cingiem,bo tam jako wynik końcowy wyszedł ci , Tab, Cesarza żona,czyli Biorczość, Yin. Jest tych właśnie hesksen heksen dwa pierwsze, no. 1 - to Yang, Kreator, uniwersalny Dawca, a jako 2 Biorczość - Yin, 6 linii Yin. Nie są one "gupsze od innych"to nie Uniwersalna Blondyna, ta raczej w Tarocie mieści się w 15 - dla niektórych medytujących zamieniają się rolami Szatan - zło i "życie" . Kristos był Synem Człowieczym w niektórych żalach,a w niektórych "hosannach" - Synem Boga. Należy więc uważać, bo od dawna nie zwracamy uwagi na ... odowanie historyczno - kulturowe, a to jest sprytnie przemycane,choćby przez media kwatolickie.
      Wszystkie inne heksen są "córkami" i "synami" Naiszęmoże cośjeszcze, ale "moje" gołębie przyleciały i zwierzaki chcą jesć, a jamam zwieszony program antyszpiegowski, żąda wymiany systemu, mimo, żekupiłam subskrypcję. Czyżbym zmarnowała kasę, bo teraz "wejść" nie chce?

Zastanawiałam się też nad "zagadką jasnowidza'. był wtedy mianowicie model finansowy,karty nie bredzą więc, tylko życie się zmienia - ktoś pożyczył chyba od niego jakieś pieniądze, albo on od kogoś. No i chłop wiejski .. zaginął. Pozdrawiam na razie, bo u mnie te wzorce mentalne rozwinęły się, ale ... zdrowie mam sharatane, przeklinam ...często...! I" leci" 17 kilo wagi. kotek z bólem ale zdrowieje.
      Cam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka