Dodaj do ulubionych

Co sądzicie o takiej doniczce partnerskiej ?

18.10.22, 18:12
1. Początek: XIV Umiarkowanie, z mojego XXII Głupca i jego XIV Umiarkownia
2. Rozwój: XIV Umiarkowanie, z mojego V Kapłana i jego IX Eremity
3. Schyłek: VII Rydwan, z mojej III Cesarzowej i jego IV Cesarza
4. Trudności: VI Kochankowie, z mojego XXII Głupca i jego I Maga
5. Wspólne dążenia: XXI Świat, z mojej VIII Sprawiedliwości i jego XIII Śmierci
6. Rozwój znajomosci: V Kapłan, z mojej XIII Śmierci i jego XIV Umiarkowania
7. Misja: XIII Smierć, z mojej VIII Sprawiedliosci i jego V Kapłana
8. Środki: XIX Słońce, z mojego XVIII Księżyca i jego I Maga

Harmonia: X Koło fortuny, z mojego IV Cesarza i jego VI Kochankowie

Wnętrze relacji: III Cesarzowa, z mojego XVIII Księżyca i jego VII Rydwana

Zewnątrz relacja: XI Moc, z mojej II Kapłanki i jego IX Pustelnika
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: Co sądzicie o takiej doniczce partnerskiej ? 21.10.22, 09:50
      Nie lubię u Chrzanowskiej jednego:mianowicie pisze o sprawach parapsychologii tak, że każdynjuż po chwili "wie" że może to w dowolny sposób manipulować, a u Suligi - no, niby nie , bo był i miał być ścisły system wiary.
      U zachodnich New Agerów tego nie ma -ale ci dzwonią "co chcesz,' to masz", nie wiadomo w czyim kościele.
      U Polaków niby jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz, więc prawd jest tyle ile gwiazd na niebie...
      Nie sugerujmy się więc nowym produktem tylko interpretacją symboliczną liczb zawartych w numerologii związku.
      Wygląda z sumowania dla pary:Kto jestnpoprostu ideałem, temu pod koniec się darzy.Trudności w odbiorze seksu,miłości są jednak,para jednak "wpuszczona w Świat", doświadcza Samsary po okresie opieki może nawet duchowieństwa,i moralnych przygódek.Stabilny więc, ale rozwo'jowy horr
      orscope, bez niespodzianek, ale z wyzwań wynika, że z blokadami no i karma, bez misji. Co życie złączy tego człowiek nie rozłączy.Środki do celów zatem w norm'ie -dzieci, potomkowie albo nie swoje twórczość. Regularność, 'rozdzielnik to Passa, '10 wg. mnie, ale mogę się mylić, bo to następna Brama.
      Ona jest "duchem" tego związku, niby pełen Mocy ale i rozterek.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka