nokata
26.10.05, 14:17
Wybrano marszalka.
Ot co partia rzadzaca, PiS,
(wybrana przez zdrowa czesc sprzypadkowego spoleczenstwa,
zdominowanego w ponad 40% przez
degeneratow, dekadentow, warcholow, pedalow, cyklistow,
liberalow, komuchow, masonow, ateistow, feministow, )
niedotrzymywaniem wlasnych zobowiazan i dosc odrazajacymi intrygami
i tworzeniem koterii i klik zrobila. Czy tylko wwyborcom chce sie tym przypodobac, i tylkio Rydzykowi, czy jeszcze komus? A jezeli tak, to komu?
Bo alternatywnych i nie czarujmy sie,
o kilka stopni bardziej kompetentnych kandydatow byloby kilku,
chociazby Zych...
Co Sejm RP o sobie powiedzial w burlesce (bo nie w ceremonii)
glosowania na katobeton
a takze wykazal swoj stosunek (przepraszam za wyrazenie) do wyborcow
w obscenicznym seksualizmem wysyconym Freudowskim gescie podniesionych rak.
Pochylmy glowy w gescie wspolczucia
Dla smierci zdrowego rozsadku.
Dla smierci wlasnego instynktu samozachowawczego w dniu wyborow.
Niech im de(mo/bilo)kracja lekka bedzie.
I to wszystko co ja, Nokata, osoba aspirujaca do miana osoby
w miare kulturalnej, moge powiedziec o tym.