maryna04
11.09.06, 15:40
Zapewne to juz nie temat na osobny watek, ale ciagle jest to okropne.
Zwlaszcza tu, gdzie nie tylko swiat stanal, ale zostaly rany. Wlasnie trwaja
uroczystosci, jak co roku w okolicach WTC. Wlasnie trwa jak co roku
odczytywanie listy tych, ktorzy zgineli, odczytuja najblizsi - trwa to
zawsze kilka godzin. Jak oni duzo mieli dzieci, no bo to byli naogol dobrze
postawieni ludzie. A wogole od kilku dni za duzo jak na moje nerwy obrazow
z tamtego dnia. Bardzo duzo roznych programow i wielce kontrowersyjny film
oskarzajacy poprzednia ekipe o zaniedbania - polityka. Pogoda taka sama jak 5
lat temu. Cudowna nowojorska jesien.