Dodaj do ulubionych

Piata Rocznica WTC

11.09.06, 15:40
Zapewne to juz nie temat na osobny watek, ale ciagle jest to okropne.
Zwlaszcza tu, gdzie nie tylko swiat stanal, ale zostaly rany. Wlasnie trwaja
uroczystosci, jak co roku w okolicach WTC. Wlasnie trwa jak co roku
odczytywanie listy tych, ktorzy zgineli, odczytuja najblizsi - trwa to
zawsze kilka godzin. Jak oni duzo mieli dzieci, no bo to byli naogol dobrze
postawieni ludzie. A wogole od kilku dni za duzo jak na moje nerwy obrazow
z tamtego dnia. Bardzo duzo roznych programow i wielce kontrowersyjny film
oskarzajacy poprzednia ekipe o zaniedbania - polityka. Pogoda taka sama jak 5
lat temu. Cudowna nowojorska jesien.
Obserwuj wątek
    • warum Re: Piata Rocznica WTC 11.09.06, 19:04
      Wrazenie szoku i niedowierzania,ze to bylo mozliwe - pozostalo. Ale uplynelo 5
      lat i przynajmniej dla mnie to czas ,zeby zauwazyc pewne ogolne skutki tamtych
      wydarzen. Nie tylko polityczne, gospodarcze/ bo to glownie swiatowe interesy/ale
      i osobiste. Najbardziej rzuca sie w oczy kontrola na lotniskach, wzajemna
      nieufnosc i swiadomosc, ze wlasciwie nic nie da sie ukryc ani w komputerze ani w
      telefonie. A poza tym ... dziwnie to zabrzmi, ale jestem wciaz pod wrazeniem, ze
      tak olbrzymie budowle zapadly sie idealnie w pionie/ konstrukcja/.
      Mam nadzieje,ze polityczne haslo-przykrywka "walka z terroryzmem" zamieni sie z
      czasem w rozsadny projekt niwelowania drastycznie duzych roznic miedzy
      standardem zycia ludzi na swiecie, bo tylko bardzo zadufany czlowiek moze
      sadzic,ze kupi sobie 100% bezpieczenstwo.Byc moze on i pewna , dosc juz liczna
      grupa ludzi ma zapewniona izolacje od elementow ryzyka,ale pozostale
      spoleczenstwo jest narazone na skutki takiego rozdaju zamachow i to politycy
      glownie odpowiadaja za narazanie przypadkowych zwyklych ludzi na niebezpieczenstwo.
    • wedrowiec2 Re: Piata Rocznica WTC 11.09.06, 20:56
      Ciągle pamiętam nierzeczywistość tamtego dniasad
    • omeri Re: Piata Rocznica WTC 11.09.06, 22:24
      Początek "noej ery", a Osama nadal na wolności!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka