Gość: Kuba
IP: *.pilickanet.pl
29.03.04, 16:59
witam, chciałbym się zająć ubezpieczeniami komunikacyjnymi. Mam jakieś tam
podstawy w ubezpieczeniach bo kończyłem parę lat temu studia o specjalności
ubezpieczenia, mam fajny lokal o niezłej lokalizacji nie wiem tylko jak się
teraz do tego najkorzystniej zabrać. W jaki sposób zdobyć licencję PUNU żeby
było niedrogo i dość szybko? Jakie wymogi trzeba jeszcze spełnić żeby
otworzyć agencję posiadającą ofertę kilku firm? Jak możecie to podpowiedzcie
co nieco o tej działalności. Dzięki