Dodaj do ulubionych

Licencja PUNU

IP: *.pilickanet.pl 29.03.04, 16:59
witam, chciałbym się zająć ubezpieczeniami komunikacyjnymi. Mam jakieś tam
podstawy w ubezpieczeniach bo kończyłem parę lat temu studia o specjalności
ubezpieczenia, mam fajny lokal o niezłej lokalizacji nie wiem tylko jak się
teraz do tego najkorzystniej zabrać. W jaki sposób zdobyć licencję PUNU żeby
było niedrogo i dość szybko? Jakie wymogi trzeba jeszcze spełnić żeby
otworzyć agencję posiadającą ofertę kilku firm? Jak możecie to podpowiedzcie
co nieco o tej działalności. Dzięki
Obserwuj wątek
    • Gość: simon Re: Licencja PUNU IP: 212.122.214.* 14.07.04, 23:14
      HEJ-DAJ ZNAC GDZIE MASZ TEN LOKAL-JAKOS CI POMOGE(BYLY POSREDNIK)
      GG 3514189
      zbilski@poczta.fm

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka