amarian2
28.08.14, 13:03
Co roku wybory w R.Śl.!!!
Na tym mieszkańcy mogą tylko zyskać.
Jak donoszą wiewiórki (oczywiście te Rudzkie) pilnie obliczane jest obniżenie ceny za wodę przed wyborami. Cieszymy się, tym bardziej widząc ilość umpa, umpa i malutkich remoncików.
Więc postulat jest zasadny. Oczywiście gorzej będzie z dużymi inwestycjami czy jakimkolwiek planowaniem, strategią ale tego i tak nie ma, więc …