Dodaj do ulubionych

Spotkanie forumowiczow

23.11.03, 20:26
Werci sie spotkać w nojbliższym czasie
Myśla - nojlepi w halymbskim "Asie"
To nasze forum ździybko łobgodać
Jak z tym polecieć? Co by tyż dodać?

Termin na razie łotwarty jest
Zajyńcio teroz mom coś za fest
Widza to w grudnia piyrszy połowie
Bo potym inksze sprawy na gowie.
Obserwuj wątek
    • broneknotgeld Re: Spotkanie forumowiczow 23.11.03, 20:27
      Konkursym "Tesco" chcioł żech Wos bawić
      Tyż za to musza piwa postawić.
    • broneknotgeld Re: Spotkanie forumowiczow 23.11.03, 20:29
      Kto chce sie spotkać niych szkryflo tukej
      Kaj indzi tego jednak niy szukej.
      • erskine Re: Spotkanie forumowiczow 24.11.03, 09:25
        pozdrowienia dla Rudy z Tarnowskich Gór
        • hepik1 Re: Spotkanie forumowiczow 24.11.03, 19:10
          Cosik wos mało bydzie.
          • broneknotgeld Re: Spotkanie forumowiczow 24.11.03, 19:35
            Na piyrszy roz mało przidzie
            Na drugi roz wiyncyj bydzie.
            • broneknotgeld Re: Spotkanie forumowiczow 24.11.03, 19:36
              Wos czy nos?
              Taki rym terozki wloz.
              • uranos1 Re: Spotkanie forumowiczow 25.11.03, 12:52
                Nos to nos a WOS to taki przedmiot w szkole był.Forum jest w Matriksie to w
                realu abo w Asie nie udo sie.Kurcze jeszcze trocha i tyż byda rymowoł;).Pozdr.
                • broneknotgeld Re: Spotkanie forumowiczow 25.11.03, 13:29
                  Możno udo sie - jak rym
                  Choć niyleko bydzie z tym.
                  • uranos1 Re: Spotkanie forumowiczow 25.11.03, 14:31
                    Nie od razu Ruda nasza zbudowali
                    to potrwo kiej mój cie rym powali
                    • ciupazka Re: Spotkanie forumowiczow 25.11.03, 16:21
                      On nos syćkik fce powalić
                      I na Forum Ruda som sie ostawić?!
                      • broneknotgeld Re: Spotkanie forumowiczow 25.11.03, 17:01
                        Ciupazki se jednak boja
                        Łostro Łona choćby moja
                        Dwie mieć take na Halymbie
                        Zboczoł bych ło swyj gymbie.
                        • uranos1 Re: Spotkanie forumowiczow 25.11.03, 19:54
                          Wesoły tyn nasz dzisioj dzionek
                          lotom w chałpie jak skowronek

                          godać zy mną chce notgeld bronek
                          Nic sie chopy niy bojta
                          niy pudymy kaś do wójta
                          na halymbie już nos sztyrech
                          bo Makula tyż mo wydech
                          • broneknotgeld Re: Spotkanie forumowiczow 25.11.03, 21:02
                            No ja - dyć to prowda jest
                            Rozkryncymy se na fest.
                            • broneknotgeld Re: Spotkanie forumowiczow 27.11.03, 20:56
                              Jak robia we grudniu jutro byda wiedzioł
                              To bych ło terminie tu cosik wom pedzioł.
                              • ballest Re: Spotkanie forumowiczow 27.11.03, 21:12
                                A moze z Niymiec tysz ktos zawita
                                Bolo z Glywic, - z Olsztyna Rita ?
                                • broneknotgeld Re: Spotkanie forumowiczow 28.11.03, 07:40
                                  Za wiela jo sie niy łobiycuja
                                  Dyć jednak przeca tyż niy spasuja.
                                  • broneknotgeld Re: Dlo gości 01.12.03, 07:31
                                    Proponuja spotkanie 11 grudnia ło 17.00 w halymbskim "Asie"

                                    Jak chcesz wdepnońć szkryfnij tukej
                                    I kaj ińdzi już niy szukej.
                                    • forman5 Re: Dlo gości 01.12.03, 15:16
                                      A goście np.Z Tarnowskich Gór czy Zakopanego będą mile widziani ? ?
    • broneknotgeld Re: Spotkanie forumowiczow 01.12.03, 17:15
      Z tym tytułym żech pomiyszoł
      Coś mi własny post niy wyszoł
      Niy chcioł żech to wykasować
      Bo niy czeba "moderować"

      Kożdy internauta w zocy
      Kery Rudzie dodo "mocy"
      Do "Asa" niych se zaglondnie
      We "budowa" forum wprzongnie

      Przeca my som wszyscy w sieci
      Swoj kto we ta "Ruda ..." wleci
      Coś poczyto coś se szkryfnie
      I sie wszysko kulo gryfnie.
      • broneknotgeld Re: Spotkanie forumowiczow 08.12.03, 21:04
        Żodyn tu niy szkryflo czy do "Asa" wdepnie
        Możno ktosik przidzie i mie w glaca czepnie.
        • uranos1 Re: Spotkanie forumowiczow 08.12.03, 21:52
          Chyntnie cie po glacy pochalom
          byle zymby ci sie nie wywalom
          przida z flaszkom i z babom swojom
          coby niy godali że my sie nie spotkali
          • ciupazka Re: Spotkanie forumowiczow 09.12.03, 00:20
            A jo wirtualnie wlezem do kawiarni
            Kawusie wypije, Bronka wycałuje.
            Coz, za dalyko momy i sie nie spotkomy.
            Hale tyk co przydom, piyknie pozdrowiomy!
            • broneknotgeld Re: Spotkanie forumowiczow 09.12.03, 07:35
              Jak niy byda siedzioł som
              To se rada z forum dom
              Razym fest je rozkryncymy
              I przi "Wrocku" niy ma trymy.
              • broneknotgeld Re: Spotkanie forumowiczow 09.12.03, 07:52
                Na stole kaj forum sztela
                "Wyborczy" miejsce pościela.
                • broneknotgeld Re: Spotkanie forumowiczow 10.12.03, 16:06
                  No toż jutro łoboczymy
                  We tym "Asie" sie spiknymy.
                  • broneknotgeld Re: Spotkanie forumowiczow 11.12.03, 14:05
                    Dzwignońć na przodek tymat tyn trza
                    Pewnie sie dzisioj spotkomy - pra?

                    Ło 17.00 na Halymbie w "Asie" (z boku hali sportowy).
                    • uranos1 Re: Spotkanie forumowiczow 11.12.03, 17:02
                      Kedyś żech pisoł ,że pusto bydzie
                      mom nadzieja że jest żech w błyndzie
                      piździ na dworze i sie nie chciało
                      wystawiać z doma me chude ciało.
    • broneknotgeld Re: I spotkanie forumowiczow 11.12.03, 18:28
      Żodyn mie niy pobioł bo żodyn niy prziszoł
      Tako broneknotgeld z tym spotkaniym wyszoł.
      • broneknotgeld Re: I spotkanie forumowiczow 11.12.03, 18:30
        Dwa piwa żech wypioł w intyncyji forum
        I prziszoł żech do dom cosik bez humoru.
      • broneknotgeld Re: I spotkanie forumowiczow 11.12.03, 18:31
        Co tu wiela godać? Te piyrsze "spotkanie"
        To dlo moji duszy jakby wielke pranie.
    • broneknotgeld Re: Spotkanie forumowiczow 11.12.03, 18:40
      Po tym praniu jednak cosik zajaśnioło
      Powiedzioł bych nawet że mocno zablysło
      Bo choć dioboł szeptoł - "Forum cie oloło"
      Anioł zaś inaczy - pedzioł; "Chopie - wyszło
      Co cie niy zabiyło to siył przeca dodo
      Bij sie ło ta Ruda i ło Ślonzek cały
      Szkryflej dali wiela - dusza we tym modo
      Ty to wszysko szczimiesz boś BRONEKNIYMAŁY"
    • forman5 Re: Spotkanie forumowiczow 11.12.03, 18:42
      Nie martw się Bronek,przyjedż do T.Gór.Napewno z okazji 20 tys.postu będzie
      spotkanie.Musisz autem przyjechac.A wtedy"nie śmiysz piwa pić".Kiedy ? Nie
      wiadomo
    • forman5 Re: Spotkanie forumowiczow 11.12.03, 18:49
      Zapomniałem dodać że bardzo dawno temu byłem na piwie za kop.Halemba chyba już
      w Kłodnicy a również w knajpie chyba na ul.Młyńskiej(nazwy nie pamiętam,może
      Ludowa ?)
      Napisz gdzie jest AS .Czy na osiedlu ?
      • broneknotgeld Re: Spotkanie forumowiczow 11.12.03, 19:12
        Przeca żech naszkryfloł - "As" w hali sportowy
        Na wiosna sprobuja zrobić "zjazd" tam nowy.
        • pejsaty Re: Spotkanie forumowiczow 20.04.04, 21:20
          wiosna juz w calej swej krasie
          a kiedy spotkanie w asie?
          • broneknotgeld Re: Spotkanie forumowiczow 20.04.04, 22:11
            Hehe - pejsaty - stare to dzieje
            Gymba ze tego sie teroz śąmieje
            Roz żech tam czekoł i myśla styknie
            Dyć i tak forum nom rośnie piyknie.
            • miltonia Re: Spotkanie forumowiczow 20.04.04, 22:32
              Pieerwsze spotkanie nie wypalilo,
              bo malo komu po drodze bylo.
              Ale ja to naprawie
              - zrobmy spotkanie w Warszawie.
              • pejsaty Re: Spotkanie forumowiczow 21.04.04, 07:09
                ano wlasnie zrobmy spotkanie
                w jakiejs spelunce kameralnej
                bronkowi piwo sie dostanie
                hepikowi butelka mineralnej
                • broneknotgeld Re: Spotkanie forumowiczow 17.04.05, 10:00
                  Take stare dzieje
                  Historio se śmieje
                  Tyż rożniście bawi
                  Kto na to postawi?
    • broneknotgeld Re: Spotkanie forumowiczow 04.12.05, 21:03
      Historyjo z tym spotkaniym
      -Zdo sie nawet dublowaniym.
      • darek10004 Re: Spotkanie forumowiczow 04.12.05, 21:18
        bronek a coś mioł na myśli bo czynsto trudno cie zrozumieć ło co ci idzie?
    • broneknotgeld Re: Spotkanie forumowiczow 15.10.06, 22:40
      Ano - se cosik ze tym ruszyło
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28940&w=49707257
      Już tu niy bydzie jak piyrwyj było.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka