broneknotgeld
23.11.03, 20:26
Werci sie spotkać w nojbliższym czasie
Myśla - nojlepi w halymbskim "Asie"
To nasze forum ździybko łobgodać
Jak z tym polecieć? Co by tyż dodać?
Termin na razie łotwarty jest
Zajyńcio teroz mom coś za fest
Widza to w grudnia piyrszy połowie
Bo potym inksze sprawy na gowie.