Dodaj do ulubionych

podniesiona temperatura

25.07.07, 17:46
Odkąd biorę antybiotyki (unidox), czyli już ponad 2 tygodnie mam podwyższoną
temperaturę, nawet do 37,5 stopni.
Czy to jest normalne? Jak długo jeszcze?
Obserwuj wątek
    • geodeta_31 Re: podniesiona temperatura 25.07.07, 17:49
      Może lepiej tak: nie jest to nienormalne przy leczeniu, szczegolnie na początku
      leczenia. Potrwać może jeszcze bardzo dlugo lub przejdzie niedługo. Nie ma
      jednoznacznej odpowiedzi na Twoje pytanie. Na nic tu nie ma jednoznacznej...

Marcin
    • blondi82100 Re: podniesiona temperatura 25.07.07, 18:07
      aardwolf napisał:

> Odkąd biorę antybiotyki (unidox), czyli już ponad 2 tygodnie mam podwyższoną
      > temperaturę, nawet do 37,5 stopni.
      > Czy to jest normalne? Jak długo jeszcze?

Ja od maja mam podwyższoną temperaturę i nigdy nie spadła mi poniżej 37
      stopni.Co mam powiedzieć?Wieczorem wyższa,rano niższa.....ot cała borelioza
      • artur737 Re: podniesiona temperatura 25.07.07, 18:12
        Ogolnie to ta twoja temperatura nie podchodzi nawet pod definicje goraczki i w
        zasadzie miesci sie w normie. Malo kto utrzymuje rowno 36.6.

Oczywiscie warto sie temu troche przygladac, ale na razie nie ma powodow do obaw.
        • welwiczia1 Re: podniesiona temperatura 26.07.07, 12:46
          ja mam temperature 37,2 - 37,5 od kiedy mam borelioze, czyli od 9 lat.
          Mimo 11 miesiecznej antybiotykoterapii duzymi dawkami i olbrzymich herksow,
          stan podgoraczkowy utrzymuje sie nadal i bardzo zle wplywa na moje samopoczucie
          i serce.
          Nie wiem jak temu zaradzic?
          • reni5553 Re: podniesiona temperatura 26.07.07, 18:44
            dotąd w chorobie miałam za niską temp. spadała mi do 35,5 i czułam od razu
            osłabienie organizmu. W trakcie leczenia powolutku powracała do normy. Od czasu
            debecyliny (kilka dni) podskoczyła do 37,00 - 37,4.
            rozhuśtało się to wszystko, ale się nie martwię bo oscyluje jeszcze w granicach
            normy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka