swigonka
17.05.08, 13:57
Wiadomo, że rumień/ rumienie itp.
ale chodzi mi o to, żebyście napisali, czy w trakcie leczenia
zaobserwowaliście u siebie jakieś zmiany. jak już pisałam u siebie
(mój wątek) w pierwszym miesiącu leczenia pojawiły sie 3 czerwone
plamki na brzuchu- petocje? obecnie, po zmianie zestawu na klebax,
zamur, tini, amantix, do tego pobiotyki i flukonazol +nystaytna,
zaczęło ich jakby przybywać, nie dużo, ale jednak. do tego na
dekolcie pojawiły mi się 4 dziwne plamy, jakby lekko przypalona
skóra, po naciągnięciu nic nie widac, jest lekko w tych miejscach
szorstka. smaruje maścią, ale nie znika i utrzymuje sie już jakiś
tydzień chyba. nie wiem, czy mam na coś uczulenie. dziś
zauważyłam,że kolejna pojawiła się na plecach. czy ktoś z Was miał
podobnie? z czego to może być? wiązać z jakąś koinfekcją- babeszioza
wyszła - w listopadzie, ale te plamki, drapanie w gardle i migrenki
mają coś z nią wspólnego....chyba...bart byla +64 3 miesiące rif i
wynik -