23.08.19, 13:38
Droga Ulu, mialabym prosbe o karty na proces z poprzednim pracodawca - czy uda mi sie odzyskac zalegle naleznosci. Z gory bardzo dziekuje!
Obserwuj wątek
  • oyala Re: do tamara_anna - pytanie 23.08.19, 17:19
   Nie wiem, czy ten proces już trwa, czy dopiero masz zamiar to zacząć. Karty pokazują negocjacje, dogadywanie się, rozsądzanie, autorytet, współpracę, podejmowanie działań, zaczątek inicjatywy. Cesarz + 3 monet + Paź buław - więc bez względu na to jaki jest status ew. procesu, to karty nic nie mówią na tematy finansowe. Nie wskazują również na fiasko tej sprawy. Jeśli toczy się proces, to znaczy, że dosyć długo to może jeszcze trwać i do końcowego wyniku nie ma pewności. Jeśli chcesz to dopiero zacząć, to nie ma przeszkód, ale za wcześnie pytać o finał. Karta rada: Sąd - karty sugerują, aby się tym zająć/to rozpocząć, ale obecnie nie ma nic o odzyskaniu należności.

   Przypuszczam, że sprawa musi się bardziej rozwinąć/zagłębić, bo teraz nie ma odpowiedzi twoje pytanie.
      • oyala Re: do tamara_anna - pytanie 27.08.19, 15:42
       1/ współpraca: Królowa kielichów + Paź monet + Gwiazda - przez najbliższe m-ce karty nie przewidują, aby wasza współpraca była nieprzyjemna, trudna, niekorzystna. W tym układzie atmosfera obecnie jest i w najbliższym czasie będzie dobra.

       2/pozyskanie klientów (do k.2019) - Rycerz mieczy + 2 mieczy + 5 mieczy - tu już sytuacja jest dużo gorsza, a to może oznaczać, że potem współpraca nieco się załamie. Pokazały się same miecze, będziesz pewnie musiała sporo walczyć/sporo włożyć wysiłku w pozyskiwanie klientów, ponieść być może pewne straty, a mimo to dostęp do klientów i/lub "zwabienie" ich nie przyniesie rezultatu. Jest też opcja, że trzeba będzie mocno konkurować z współpracownikami/konkurencją/niekorzystną sytuacją/niezdecydowanym klientem etc. Nie ma gwarancji, że zdobędziesz klientów mimo swojej determinacji. A na pewno nie będzie tak łatwo.
       • tamara_anna Re: do tamara_anna - pytanie 27.08.19, 16:46
        bardzo dziekuje za odpowiedz. a czy moglabym w takim razie poprosic jeszcze o wrozbe na to samo pytanie o klientow ale na pierwsza polowe przyszlego roku? od stycznia mam byc czesciowo na prowizji i chcialabym tez zapytac jak wyjde na tym finansowo.
        • oyala Re: do tamara_anna - pytanie 28.08.19, 16:57
         Chyba poczekaj z pytaniem do listopada/grudnia. Już na początku karta 5 mieczy się pokazała (taka jak poprzednio). Wstrzymuję się z wróżbą, bo mam wrażenie, że za szybko na ponawianie pytania.
          • oyala Re: do tamara_anna - pytanie 24.06.20, 16:54
           do - tamara_anna

           Tak więc, nie będzie lekko. Możesz się spodziewać trudności, braku porozumienia, być może obmów, albo niewłaściwej współpracy, albo braku zapotrzebowania na to co robisz/robiłaś, może dojść również do apatii, znudzenia, przesytu, porażki:
           3 monet + 4 kielichów + 9 mieczy. .
            • oyala Re: do tamara_anna - pytanie 25.06.20, 15:07
             do - tamara_anna

             Obecnie nie widać, aby były zwolnienia, albo odwleką się w czasie. Natomiast karty pokazały, że mogą wystąpić nieporozumienia, ograniczenia, trudniejsze sytuacje/warunki, zniewolenie/bycie w niepewności, wysiłek do utrzymania tego co jest, albo inne (prawdopodobnie gorsze) propozycje: Rycerz monet + Paź mieczy + 8 mieczy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka