agnieszkak_24 11.01.10, 12:03 macie może jakieś doświadczenie w tej sprawie? żeby bylo milo i klimatycznie, dobre jedzenie i zeby za drogo nie bylo???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
justka79 Re: gdzie najlepiej zrobić przyjęcie chrzcielne? 12.01.10, 09:49 My robiliśmy w Zajeździe Europa i jesteśmy zadowoleni. Zależy na ile osób i gdzie będzie Ci bliżej, bo możliwości jest wiele. Poza Europą polecam też Chodowiaka, ale to tak jak napisałam, może tam jest za daleko, bo jest to już poza Siedlcami. Blisko w mieście jest Patio, Janusz. Ważne też jest ile Twoje dziecko ma miesięcy czy lat... Jeśli to niemowlak to oprócz sali dla gości potrzebowac będziesz miejsca na przewinięcie, nakarmienie, a nawet uspanie i top też trzeba wziąc pod uwagę. I tu wygrała w naszym przypadku Europa Odpowiedz Link Zgłoś
mama_niunia Re: gdzie najlepiej zrobić przyjęcie chrzcielne? 12.01.10, 10:22 My robiliśmy w Panderosie. Było blisko kościoła, niezbyt daleko domu naszego (i gości też- tak jakoś się złożyło;-)). Jedzenie rewelacja, otoczenie - istny raj dla oka. Wszyscy goście zachwyceni, a najbardziej pod wrażeniem byli goście ze stolicy. Nie mogli się nazachwycać - u nich takie miejsc są owszem ,ale cenu juz tylko dla elity distepne, a u nas w siedlcach - przeciętnego człowieka stać. Ceny zależą od menu, które weźmiesz. Ja płaciłam coś ok. 85-90 zł/osoba (dokładnie nie pamiętam) + ciasto + wino. Odpowiedz Link Zgłoś
jjana Re: gdzie najlepiej zrobić przyjęcie chrzcielne? 12.01.10, 14:11 A możesz powiedzieć co dostałaś za tę cenę? Sam obiad czy przystawki, sałatki również? Rozumiem, że za ciasto płaciłaś oddzielnie? Może odezwą się też inni i podadzą ceny w innych lokalach. Odpowiedz Link Zgłoś
siedlczanin2 Re: gdzie najlepiej zrobić przyjęcie chrzcielne? 12.01.10, 20:28 A co to znaczy "chrzcielne" - czyżby jakaś nowa uroczystość? Odpowiedz Link Zgłoś
mama_niunia Re: gdzie najlepiej zrobić przyjęcie chrzcielne? 13.01.10, 09:25 WPanderosa: w cenie obiad z dwóch dań + przystawki + jedno (lub dwa już nie pamiętam) dania ciepłe w trakcie trwania przyjęcia. Ciasto można było zamówić u nich lub przynieść swoje. Poszukam umowy i dokładnego menu i napiszę dokładnie ile płaciłam i co było w "standardzie" Odpowiedz Link Zgłoś
hejj2 Re: gdzie najlepiej zrobić przyjęcie chrzcielne? 13.01.10, 11:03 agnieszkak_24 - Najlepiej idz do banku i wpłać tą kasę, którą chcesz przeznaczyć na przyjęcie, na lokatę, a za 18 lat usłyszysz "ale mam mądrych rodziców". Odpowiedz Link Zgłoś
agnieszkak_24 Chodowiak 13.01.10, 11:40 Ostatecznie wybraliśmy Chodowiak. Tam też jest pokoik dla dziecka żeby przewinąć jest i łóżeczko. Mój maluszke będzie miał nieco ponad miesiąc. A i to z mojej strony Siedlec. Cena też przystępna. Dogadałyśmy się z szefową. Odpowiedz Link Zgłoś
xbox1988 Re: Chodowiak 05.10.14, 19:08 old.tygodniksiedlecki.com/t26756-lokalna.strategia.dziaania.htm Odpowiedz Link Zgłoś
anuska42 Re: gdzie najlepiej zrobić przyjęcie chrzcielne? 14.01.10, 18:57 hehe i jeszcze powiedz żeby nie robić komunii bo lepiej wpłacić kasę do banku no i w przyszłości wesela bo też lepiej kasę trzymać w banku no i może na studia też niech dziecko nie wyjeżdża bo się zaoszczędzi i wpłaci do banku to może zrezygnujmy i z wakacji itd. no i tak się uzbiera to dziecko nie będzie musiało pracować bo będzie wszystko na lokacie:) Odpowiedz Link Zgłoś
hejj2 Re: gdzie najlepiej zrobić przyjęcie chrzcielne? 14.01.10, 20:45 anuska42 nie myl pojęć i nie porównuj sakramentów z nauką czy wakacjami. Przecież chrzest to święto dziecka (które jeszcze nic nie rozumie) a nie cioć i wujków. Podobnie zresztą z pierwszą komunią z której rodzice robią święto. Ja tam 40 parę lat temu na komunię dostałem na loda, pomimo że rodziców na pewno stać było na więcej. I popatrz wyrosłem zdobyłem wykształcenie i wcale nie uważam się za czarną owcę. Nie przesadzajcie kochane mamusie. Rozejrzyjcie się wokół i popatrzcie... - a zresztą szkoda słów i tak do Was to nie trafi. Odpowiedz Link Zgłoś
justka79 Re: gdzie najlepiej zrobić przyjęcie chrzcielne? 16.01.10, 10:17 I przez to teraz jestes sknerusowaty:). Nie każdy ma w domu możliwości żeby zrobic obiad nawet dla dziadkow i rodziców chrzestnych. A w restauracjach nie musisz robic imprezy na 100 osób z orkiestrą, można też na 15... Odpowiedz Link Zgłoś
anuska42 Re: gdzie najlepiej zrobić przyjęcie chrzcielne? 17.01.10, 11:47 Ja z moją rodziną uwielbiam spędzać czas i świętować. Przecież obiad z najbliższymi to coś wspaniałego. I nie liczy się kasa w takich momentach. A uroczyste obiady rodzinne nie tylko na komunie i chrzciny się robi ale urodziny itd. Jeśli ktoś ma ochotę na to to czemu jesteś złośliwy?? Odpowiedz Link Zgłoś