Dodaj do ulubionych

gdzie najlepiej zrobić przyjęcie chrzcielne?

11.01.10, 12:03
macie może jakieś doświadczenie w tej sprawie?
żeby bylo milo i klimatycznie, dobre jedzenie i zeby za drogo nie
bylo????
Obserwuj wątek
    • justka79 Re: gdzie najlepiej zrobić przyjęcie chrzcielne? 12.01.10, 09:49
      My robiliśmy w Zajeździe Europa i jesteśmy zadowoleni. Zależy na ile
      osób i gdzie będzie Ci bliżej, bo możliwości jest wiele. Poza Europą
      polecam też Chodowiaka, ale to tak jak napisałam, może tam jest za
      daleko, bo jest to już poza Siedlcami. Blisko w mieście jest Patio,
      Janusz. Ważne też jest ile Twoje dziecko ma miesięcy czy lat...
      Jeśli to niemowlak to oprócz sali dla gości potrzebowac będziesz
      miejsca na przewinięcie, nakarmienie, a nawet uspanie i top też
      trzeba wziąc pod uwagę. I tu wygrała w naszym przypadku Europa
    • mama_niunia Re: gdzie najlepiej zrobić przyjęcie chrzcielne? 12.01.10, 10:22
      My robiliśmy w Panderosie. Było blisko kościoła, niezbyt daleko domu
      naszego (i gości też- tak jakoś się złożyło;-)). Jedzenie rewelacja,
      otoczenie - istny raj dla oka. Wszyscy goście zachwyceni, a
      najbardziej pod wrażeniem byli goście ze stolicy. Nie mogli się
      nazachwycać - u nich takie miejsc są owszem ,ale cenu juz tylko dla
      elity distepne, a u nas w siedlcach - przeciętnego człowieka stać.
      Ceny zależą od menu, które weźmiesz. Ja płaciłam coś ok. 85-90
      zł/osoba (dokładnie nie pamiętam) + ciasto + wino.
      • jjana Re: gdzie najlepiej zrobić przyjęcie chrzcielne? 12.01.10, 14:11
        A możesz powiedzieć co dostałaś za tę cenę? Sam obiad czy
        przystawki, sałatki również? Rozumiem, że za ciasto płaciłaś
        oddzielnie?
        Może odezwą się też inni i podadzą ceny w innych lokalach.
    • siedlczanin2 Re: gdzie najlepiej zrobić przyjęcie chrzcielne? 12.01.10, 20:28
      A co to znaczy "chrzcielne" - czyżby jakaś nowa uroczystość?
    • mama_niunia Re: gdzie najlepiej zrobić przyjęcie chrzcielne? 13.01.10, 09:25
      WPanderosa: w cenie obiad z dwóch dań + przystawki + jedno (lub dwa
      już nie pamiętam) dania ciepłe w trakcie trwania przyjęcia. Ciasto
      można było zamówić u nich lub przynieść swoje. Poszukam umowy i
      dokładnego menu i napiszę dokładnie ile płaciłam i co było
      w "standardzie"
    • hejj2 Re: gdzie najlepiej zrobić przyjęcie chrzcielne? 13.01.10, 11:03
      agnieszkak_24 - Najlepiej idz do banku i wpłać tą kasę, którą
      chcesz przeznaczyć na przyjęcie, na lokatę, a za 18 lat
      usłyszysz "ale mam mądrych rodziców".
      • agnieszkak_24 Chodowiak 13.01.10, 11:40
        Ostatecznie wybraliśmy Chodowiak. Tam też jest pokoik dla dziecka
        żeby przewinąć jest i łóżeczko. Mój maluszke będzie miał nieco ponad
        miesiąc. A i to z mojej strony Siedlec.
        Cena też przystępna. Dogadałyśmy się z szefową.
        • xbox1988 Re: Chodowiak 05.10.14, 19:08
          old.tygodniksiedlecki.com/t26756-lokalna.strategia.dziaania.htm
      • anuska42 Re: gdzie najlepiej zrobić przyjęcie chrzcielne? 14.01.10, 18:57
        hehe i jeszcze powiedz żeby nie robić komunii bo lepiej wpłacić kasę do banku no
        i w przyszłości wesela bo też lepiej kasę trzymać w banku no i może na studia
        też niech dziecko nie wyjeżdża bo się zaoszczędzi i wpłaci do banku to może
        zrezygnujmy i z wakacji itd. no i tak się uzbiera to dziecko nie będzie musiało
        pracować bo będzie wszystko na lokacie:)
        • hejj2 Re: gdzie najlepiej zrobić przyjęcie chrzcielne? 14.01.10, 20:45
          anuska42 nie myl pojęć i nie porównuj sakramentów z nauką czy wakacjami.
          Przecież chrzest to święto dziecka (które jeszcze nic nie rozumie) a nie cioć i
          wujków. Podobnie zresztą z pierwszą komunią z której rodzice robią święto. Ja
          tam 40 parę lat temu na komunię dostałem na loda, pomimo że rodziców na pewno
          stać było na więcej. I popatrz wyrosłem zdobyłem wykształcenie i wcale nie
          uważam się za czarną owcę. Nie przesadzajcie kochane mamusie. Rozejrzyjcie się
          wokół i popatrzcie... - a zresztą szkoda słów i tak do Was to nie trafi.
          • justka79 Re: gdzie najlepiej zrobić przyjęcie chrzcielne? 16.01.10, 10:17
            I przez to teraz jestes sknerusowaty:). Nie każdy ma w domu
            możliwości żeby zrobic obiad nawet dla dziadkow i rodziców
            chrzestnych. A w restauracjach nie musisz robic imprezy na 100 osób
            z orkiestrą, można też na 15...
          • anuska42 Re: gdzie najlepiej zrobić przyjęcie chrzcielne? 17.01.10, 11:47
            Ja z moją rodziną uwielbiam spędzać czas i świętować. Przecież obiad z
            najbliższymi to coś wspaniałego. I nie liczy się kasa w takich momentach. A
            uroczyste obiady rodzinne nie tylko na komunie i chrzciny się robi ale urodziny
            itd. Jeśli ktoś ma ochotę na to to czemu jesteś złośliwy??
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka