Dodaj do ulubionych

Program dla ciężarnych :):):)

31.07.07, 15:38
Czy orientuje sie ktoś może ,czy w nasdzym mieście jest jakiś specjalny
program ćwiczeniowy dla kobiet w ciąży? Może jakieś zajęcia w klubiefitness?
Chciałabym kontynuowac aktywność fizyczną i nie siedzieć przed telewizorem i
opychać się słodyczami :)
Obserwuj wątek
    • misinka81 Re: Program dla ciężarnych :):):) 31.07.07, 16:11
      Najpierw skonsultuj się z lekarzem, czy stan Twojej ciąży pozwala na
      wykonywanie takich ćwiczeń, bo nie zawsze takowe można wykonywać. Osobiście nie
      wiem, czy jest coś takiego w Siedlcach, ale zawsze możesz iść chociażby na
      basen (bardziej polecam ten w Sokołowie). A fakt, że jest się w ciaży, to nie
      znaczy, że się tylko siedzi przed telewizorem i ogląda telewizję ;)
      • kocik25 Re: Program dla ciężarnych :):):) 31.07.07, 17:27
        Ten fakt dotyczył mnie ,nikogo więcej ,bo to każdego indywidualna sprawa co
        robi...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka