szalonyvil 31.01.06, 09:17 Pewny konrakt na 180 mln, dwa miesiace czekałem na ten dzisiajszy odpał , zapić pasy :))))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
eurostat Re: RAFAKO!!! 31.01.06, 12:53 dzień dzisiejszy okaże się chyba końcem wzrostu RAFAKO. przynajmniej na jakiś czas Odpowiedz Link Zgłoś
konrad.jawor Re: RAFAKO!!! 19.08.13, 20:29 Korekty na spółkach zaangażowanych w planowaną budowę bloków energetycznych w Elektrowni Opole. Pojawiło się już tyle materiałów prasowych i słów Premiera Tuska na ten temat, że kursy nie mają prawdopodobnie sił na dalszą kontynuację wzrostów. www.gieldowy-wizjer.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś