31.01.06, 09:17
Pewny konrakt na 180 mln, dwa miesiace czekałem na ten dzisiajszy odpał ,
zapić pasy :)))))
Obserwuj wątek
    • eurostat Re: RAFAKO!!! 31.01.06, 12:53
      dzień dzisiejszy okaże się chyba końcem wzrostu RAFAKO. przynajmniej na jakiś
      czas
    • konrad.jawor Re: RAFAKO!!! 19.08.13, 20:29
      Korekty na spółkach zaangażowanych w planowaną budowę bloków energetycznych w Elektrowni Opole. Pojawiło się już tyle materiałów prasowych i słów Premiera Tuska na ten temat, że kursy nie mają prawdopodobnie sił na dalszą kontynuację wzrostów.

      www.gieldowy-wizjer.pl/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka