17.03.06, 13:58
może ktoś z doświadczonych graczy wie co będzie z IGROUP, ponoc zablokowano
ich konto o co chodzi?
Obserwuj wątek
    • streter Re: IGROUP 17.03.06, 14:17
      Nie ich konto tylko konto inwestora, który mógł wykorzystać informacje poufne i zakupić znaczny (ok 30%) pakiet akcji.
    • 6an1 Re: IGROUP 17.03.06, 14:43
      Nie ich konto, ale konto inwestora insidera. Zresztą chyba by wtedy nie rosły :)
      Wzrost dzisiejszy jest spowodowany nowa umową. A czy kupiłeś może tę spółkę
      rano? Gratuluję inwestycji z Jago. Twoje początki daytradingu na giełdzie są
      nadzwyczaj udane.

      mojeinwestycje.interia.pl/news?inf=728964
      • osborne4 Re: IGROUP 17.03.06, 14:45
        wielkie Wam dzięki , nie doczytałem i głupoty wypisuje, sorry ale przeraziłem
        się, że coś niedobrego się wydarzy a ja faktycznie kupiłem dziś te akcje
        • 6an1 Re: IGROUP 17.03.06, 15:53
          I sprzedajesz dzisiaj z zyskiem?
          • osborne4 Re: IGROUP 17.03.06, 17:10
            sprzedałem, z zyskiem ale nie maksymalnym, nie wytrzymałem tego napięcia ;0

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka