osborne4 17.03.06, 13:58 może ktoś z doświadczonych graczy wie co będzie z IGROUP, ponoc zablokowano ich konto o co chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
streter Re: IGROUP 17.03.06, 14:17 Nie ich konto tylko konto inwestora, który mógł wykorzystać informacje poufne i zakupić znaczny (ok 30%) pakiet akcji. Odpowiedz Link Zgłoś
6an1 Re: IGROUP 17.03.06, 14:43 Nie ich konto, ale konto inwestora insidera. Zresztą chyba by wtedy nie rosły :) Wzrost dzisiejszy jest spowodowany nowa umową. A czy kupiłeś może tę spółkę rano? Gratuluję inwestycji z Jago. Twoje początki daytradingu na giełdzie są nadzwyczaj udane. mojeinwestycje.interia.pl/news?inf=728964 Odpowiedz Link Zgłoś
osborne4 Re: IGROUP 17.03.06, 14:45 wielkie Wam dzięki , nie doczytałem i głupoty wypisuje, sorry ale przeraziłem się, że coś niedobrego się wydarzy a ja faktycznie kupiłem dziś te akcje Odpowiedz Link Zgłoś
osborne4 Re: IGROUP 17.03.06, 17:10 sprzedałem, z zyskiem ale nie maksymalnym, nie wytrzymałem tego napięcia ;0 Odpowiedz Link Zgłoś